Altısekiz (Rock) - Ankara

Seviyorum Eskişehir'i
havasını, toprağını, suyunu, barlarını ve en önemlisi barlarda gerçekten müzik dinleyen gençlerini

çok kalabalık olmamasına rağmen çok eğlendik
bizimle birlikte eğlenen herkese teşekkürler.

ayın 15ini sabırsızlıkla bekliyoruz

Yeni Harman'a Başarı dilekleri için çok teşekkürler.

Resimlere gelince Göktuğ bakarız bi çaresine.

Bilinçli Eskişehir dinleyicisine ve bizimle Eskişehir'e kadar gelip yardımlarını esirgemeyen Burak'a hayal'den ÖZGE'ye ve Yalçın'a (anladın sen Yağız) çok teşekkürler.

Burada olmamda emeği geçen başta annem olmak üzere ........................

diye gider bu iş bence:)

shener demiş ki:
Seviyorum Eskişehir'i
havasını, toprağını, suyunu, barlarını ve en önemlisi barlarda gerçekten müzik dinleyen gençlerini

çok kalabalık olmamasına rağmen çok eğlendik
bizimle birlikte eğlenen herkese teşekkürler.

ayın 15ini sabırsızlıkla bekliyoruz

efem bizler de sizin yemeklerinizi çok seviyoruz ehu :LOL: :LOL:

bir eskişehir programınıza katılmak ve dahi seyredip yorum yapmak arzusundayız.

Ankara'nın eskitemediği "altısekiz" Eskişehir'de de farkını koyup geldi arkadaşlar..programı birebir izleyen bi altısekiz fanatiği olarak başarılarını hayranlıkla seyreden Eskişehir eşrafını da oldukça memnun gördüm..Ramazan
davulu yerine sahurda hala altısekiz güm güm inliyordu sokaklarda :)) inanılmaz bi performansı istemeyerek kaçıranlar sanırım perşembe günü IF PERFORMANCE HALL'de altısekizle beraber olucak ben şimdiden çok heyecanlıyım.. Türkiye'de bi ilk gerçekleşeceği içinde şimdiden altısekizin ellerine sağlık.. sıkı bi ekip çalışması ve sabaha kadar eğlence he he...geliyo geliyo altısekiz geliyo ..
jonglör=davul

tekrar asalım afişi yeni sayfada da görünsün. sonra vay efendim biz görmedik vay efendim duymadık olmasın... :LOL:

redhot3dt4qz8.jpg
[/quote]

yaızım ben özgeden acil cvp vermem lazım bu yalçın olayını şiddetle kınıyorum 22sinde de protesto edip sahneye çıkıorum hade bakalım görüşürüz

öskeim bende cuma günü ordayım işim olmazsa yrnki programınıza bile gelebilite.yalcınıma yalcın demeyin ana yüregi bu oglumun ele güne küçük düsmesine seyirci kalamayıp programı basarım :twisted:

hehe tipik bir şizofreni var sanırım. yaız ve öske aynı bünyede. kendinle çelişiyorsun valla :D neyse yarına az kaldı pek bi heyecanlandık seviyoruz red hot ı.

samed babuş amfiye su döktük bağışla. paso öyle iki işin arasında geliyoz bi de amfiye su döktük. ama benim amfi yağmurda kalmıştı bişe olmuyo merak etme :)

Geri