Altısekiz (Rock) - Ankara

shener demiş ki:
ARKADAŞLAR! ALTISEKİZ GARAGE PROGRAMINA SON VERMİŞTİR

yıllardır çaldığımız garage bara artık son olarak ve kesin olarak veda etmiş bulunuyoruz. yeni işletmeyle anlaşamamızdan dolayı (bizimle alakası yoktu dimi) yeni işletmenin bizimle anlaşamamasından dolayı artık garage programlarına son vermiş bulunuyoruz.

Garage bara yinede sezonda başarılar diliyoruz.

bizide artık merak etmeyin illa başka mekanlarda dinlersiniz. bizi sevip garage bara alışamamış arkadaşlarımıza da müjde olur herhalde bu

müzikle kalın...

Şimdi öğrendim ve çok üzüldüm.. Tam ben alışmıştım ki program bitmiş.. Umarım daha iyi bir yerde yine sizleri sahnede görürüz.. Arayı fazla açmayın.. Başarılarınızın devamını dilerim efenim.. :D

baska bi grubun elemanımı.bu ne yaa ne diye bu laf atmalar sevmeyen dinlemez hem baska bi grupta calıosanda o elestirdigin seyleri siz yapmayın madem.icinde tut biraz düsüncelerini bence öle her aklına geleni patpat sölersen tabiki yanlış anlaşılırsın.tüh tüh tüh vah vah vah..ha bide bende öle bıdı bıdı yapıp soradan kıwıran insanlardan cok sıkıldım.bunada bi çözüm bulmak lazım.kuru gürültü yapmayın.

Bence de "jazz-bone" arkadaşın eleştirisi biraz garip kaçmış.

İki gitar olayı aslında gayet güzel bir ciddiyet göstergesi.
İşine önem veren insanlar bu tür detayları düşünmelidir imkanları el veriyorsa.

Sevmediğimiz müziği almayız, dinlemeyiz olur biter.
Arkadaşlara sitem etmek biraz yersiz olmuş sanırım.

Sevgiler
Altısekiz'e başarılar :)
MG

BandRoll, hade artık yakında İzmir'e tekrar bekliyoruz seni ki hazırladığımız yeni parçaları dinleyebilesin... ;)
Uzak olmayan bi zamanda Ankara'ya düşecek yolum, arayıp bulacağım AltıSekiz'i... :D
Bu arada yarın ameliyat tarihi alıyorum..bi aksilik çıkmazsa... :?
bugüne kadar bizim foruma atmış olduunuz msjlar için de saolasan!!
Bu hafta sonu demoyu (yine bi aksilik çıkmazsa) tamamlıyorum, en kısa zamanda sana da ulaşır.
Ben Ankara'ya gelene kadar bi yerde çalmaya başlayın, ona göre.. 8O
Başarılar diliyorum saygılar, sevgiler... 8)

oo şimdiden geçmişler olsun diyelim yiğit bey. ben okullar açılmadan geleceğim zira okulun açılması işlerin açılması boş vakit bulamamak anlamına geliyor :D yakında izmirde, sen gelince de buralarda görüşürüz...

Bu arada ufak bir tüyo vereyim grupça çok sevdiğimiz bir grubun şarkılarına ağırlık verdik bu aralar. yakında ilginç bişeyler yapabiliriz hazırlıklı olunuz efem 8)

Sevgiyle, şevkatle, müzikle kalın.

Seyfi...

Orion_83 demiş ki:
hangi grubun sarkıları kardesim? eksik bilgi vermesene..bilgilendir halkı :D

Sürpriz diye bir kavramdan haberin yok mu arkadaşım patlamayın söyleyeceğiz er geç :LOL: 8)

chisil demiş ki:
akşam sahne alacakmsnz nedjimada ? yoksa daha beklicekmyz bu tadilatı? ösledik yawww

ya nedjima haftaya çıkacakmış tadilattan.yani bize söylenen bu umarız daha da uzamaz şu tadilat bizde çok özledik sahneyi. bekleyin az kaldı az 8)

Sevgiler saygılar...

Yakınlarda buradan sizlere bir etkinlik haber vericez arkadaşlar.

Bugün yarın afişler hazır olur olmaz zaten heryerde göreceksiniz.

Bakalım beğenecekmisiniz:)

Ankara'lı Red Hot sevenler için If Performance Hall de 28 Eylül de tarafımızdan Red Hot tribute yapılacaktır. Hepinizi bekleriz...

Altısekiz olarak çok sevdiğimiz gruplardan biri olan Red Hot Chili Peppers tribute için yakında Türkiye'nin farklı şehirlerinde de olacağız. Gelişmeleri takip edin.

shener demiş ki:
Ankara'lı Red Hot sevenler için If Performance Hall de 28 Eylül de tarafımızdan Red Hot tribute yapılacaktır. Hepinizi bekleriz...

Altısekiz olarak çok sevdiğimiz gruplardan biri olan Red Hot Chili Peppers tribute için yakında Türkiye'nin farklı şehirlerinde de olacağız. Gelişmeleri takip edin.

Süper bir gece olacak. :LOL: :D ;)

Geri