Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

Hürriyetin yeni çıkan, hürriyet anadır, babadır, özgürlüktür gibi yazılarla gösterilen reklam filmini çok beğendim. Özellikle arkadaki müzik çok güzel. Her ne kadarda doğru olmasada...
Azra Akın'ın su içinde çektiği reklam filmi harika...

gibbs di galiba yeni reklamı ..erkeklere türlü işkenceler yapılıyor ve sağlam kalanlarına gibss veriliyor.yazık ya ne kadar erkek de olsa sonuçta insan..bi kötü oldum:)

şu azra akının oynadığı sakızın reklamında çalan müziğe gerçekten bayıldım ama şu azra akının sakız verdiği kişilerin üstünün başının açıldığı reklam değil diğeri....

golmaster var birde.. Kanal d de filmin tam ortasında öküz gibi bir adam olduğunu düşündüğüm kişi iğrenç kalın sesiyle goldmaster uydu alıcıları diye böğürüyor, hakikaten sinirlerimi altüst ediyor bu reklam.....

Bence birçok erkek bu konda zaten bilinçli mesela benn kız arkadaşıma nasıl davranmam gerektiğini bilirim ve bütün arkadaşlarım ve emin ol birçok erkek bu konuda duyarlı bana o reklamın mantıklı olduğunu savunman biraz saçma....

O ped reklamı bence de güzel bir reklam. Sadece konusuna bakmamak lazım tabii. Neden? Çünkü reklamın amacı dikkat çekip, ürüne ilgi uyandırmak ve onu ön plana çıkarmaktır.

İster gıcık olun, isterseniz tapın! O reklam parası ödendiği sürece yayınlanacaktır ve elbet bir gün unutulacaktır. Böyle manasız bir konu için de olay çıkarmaya değmez.

Sevgiler...

curcunabaz demiş ki:
dikkat çekiyor olması şurda konuşuyor olmamız bile hedef kitlesini bulduğunu gösteriyor reklemın
Kesinlikle haklısın, biz birkaç erkek bunu konuşuyorsak o ürünü kullanmasak da, almasak da çekmek istediği çekmiş demektir o reklam.

Başka bir ped reklamı vardı. Elemanın çantadan ped düşüyordu, hatunlar karşısında oturuyor, bunu görüyorlar. Mesela o reklamın da amacına ulaştığını düşünüyorum. Hem de sadece dikkat çekmekle kalmayın belki erkeklerin bile bu ürünü almasını sağlamıştır. (Çünkü ürünün üzerindeki kodla yarışmaya katılıyor ve araba kazanabiliyordun. :D )

İşte reklam budur. İyi düşünülmüş ve hedefine ulaşmış.

Sevgiler...

tüh bee keşke konuşmasaydım doğru adamlar amaçlarına ulaştı.Olsun ben yılmıyacam çevremdekilere o markayı kötüliyecem nıhıhhahhaha :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

silent_guitar demiş ki:
curcunabaz demiş ki:
dikkat çekiyor olması şurda konuşuyor olmamız bile hedef kitlesini bulduğunu gösteriyor reklemın
Kesinlikle haklısın, biz birkaç erkek bunu konuşuyorsak o ürünü kullanmasak da, almasak da çekmek istediği çekmiş demektir o reklam.

Başka bir ped reklamı vardı. Elemanın çantadan ped düşüyordu, hatunlar karşısında oturuyor, bunu görüyorlar. Mesela o reklamın da amacına ulaştığını düşünüyorum. Hem de sadece dikkat çekmekle kalmayın belki erkeklerin bile bu ürünü almasını sağlamıştır. (Çünkü ürünün üzerindeki kodla yarışmaya katılıyor ve araba kazanabiliyordun. :D )

İşte reklam budur. İyi düşünülmüş ve hedefine ulaşmış.

Sevgiler...
:oops: biz bikaç erkek..

Solo reklamlarıyla Şeker Bayramı arasında bir bağlantı kuramadım.
Şeker Bayramında tuvalet kağıdı niçin daha çok tüketiliyor ki?
"Bu bizim geleneğimiz, biz destek veriyoruz. Hadi hep beraber Solo alalım." Berbat bir reklam.

Geri