Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

Yaf 7 ay oldu en son TV izleyeli bea. Heyt be TV siz 7 ay. Dizi yok, film yok, reklam yok. Bence dünya rekoru. Ahh ah reklamlardan sözetsem keşke. Ama bi ara rastgelmiştim. Fındık reklamı vardı. Taş devri... Artık ben anlatamayacağım kopmuş durumdayım çünkü :LOL: :LOL: :LOL:

denoktabenokta demiş ki:
heye!
oldu
evlen bir tane kilim al
yeter
yemeğide orda yersin
akşam orda yatarsın
misafir gelince orda buyur edersin!
tamamdır
ev alamana bile gerek kalmadı!
Orada bahsi geçen senin kastettiğin, halıya benzeyen kilim değil. :) Markası kilim olan ev eşyaları. Yani "Bir kilim yeter sevgilim." derken aslında birçok şeyi kastediyor ki, bu şeyler de evin yaşanılabilir olmasında önemli rol oynayan eşyalar. ;)

Sevgiler...

Bir boru firmasının "Silent" adlı ürününü tanıttığı reklam çok hoş. Gurbet elde, inşaatlarda çalışan Türk erkeği yabancı bir manita yapmıştır. Tam iş arasında, çaylarını yudumlarken hatun arar ve bizim Türk erkeği ile manitasının arasında ingilizce bir muhabbet döner. Tabii elemanın telafuzunu siz düşünün. Bir de elemanın yanındaki iş arakadaşlarının bakışları. :D

Reklamın en güzel repliği: "Boru sistemi döşüyoruz, içinden ne geçerse geçsin hiç ses çıkarmıyor. Aynı benim gibi. :D

Sevgiler...

Petrol ofisinin PO-Man reklamı rezalet ya.Hikaye falan yapmışlar birde çocuk büyüyünce pompacı olma hayali kuruyo:D
Lan hangi mal büyüyünce çok çalışıp pompacı olacam diye hayal kurarki?

cem yilmazli opet reklamlari hosuma gidiyor.. ülker cikolatali gofret reklamindan ise nefret ediyorum. acayip rahatsiz edici birsey :S

SiPASTiK demiş ki:
Petrol ofisinin PO-Man reklamı rezalet ya.Hikaye falan yapmışlar birde çocuk büyüyünce pompacı olma hayali kuruyo:D
Lan hangi mal büyüyünce çok çalışıp pompacı olacam diye hayal kurarki?

Abi bu forumda okuduuum en deşşet espriydi. Bilemiyorum espri osuruk gibi bazen yapmaya çalışmayınca kendiliğinden manyak patlıyo. Söylemen yetti. :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

hayal değil abi o hikaye başdan sona küçükken üşüyo ya soğukdan büyünüce pompacı oluyo bide darda kalanlara yardım için süper kahramam oluyo hikaye bu

ama çocuk okuyup çalışıp ucra köşelere benzin istasyonu yapsa ya bide o poman ın elbisesi ne ya cross kıyafeti insan biraz daha yaratıcı olur

Hayatta en sevdiğim iki reklam ahan da yazayım. Bu reklamları ilginç kılan da müzikleri.
'Lipton 10 yeni çeşit' (Ralph Myerz&The Jack Herren Band - Nikita)
'Levi's Twisted engineering' (Pepe Deluxe - Before you leave)

Bir de istikbal unique concept'de latince bişiler çalıyodu kulağıma hoş geldim.

Yani ne diyim böyle exotic reklamlar daha bi etkili oluyor.

hani abuk bir mobilya ya da halı reklamı var i.tatlıses oynuyor işte o reklamdan gerçekten nefret ediyorum şimdiye kadar iki farklı versiyonu dönüyor sanırım ikisi de birbirinden kötü

Geri