Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

dıgıturk en superı 'ıkı adam konusuyor saatlerdır bıtmez bu ülkenın derdı tasası,koy surdan bı cızgı fılm coluk cocuk uyuduk yaa' bıde yengenle romantızm yaptık dıyo bomba bence

Şu "cep telfonu dostum yuzyılin icadı" reklamında; diğerleri teknolojileri ile övünürken bankadan yirmi dakikada kredi almasıyla övünen bir türk arkadaş var.Gülermisin ağlarmısın?

ya ben de yağmur diye bi reklam var ona illet oldum mafya babası kılıklı bi herife bi adam dosya getiriyo sonra adam açıyo bakıyo "sonunda yapmışlar demek " diyo ardından da"işte şimdi yağpmura tutulduk "diyo böh ya arkada da martı sesleri falan

bide petrol ofisinin ucan adamlı bi reklamı var hani gora filmindeki uzaylı robotu oynayan admın oynadıgı bide onu gıcık oluyorum
adam ucan motor gibi bi aletle gelip trasporter a benzin koyuyor ne salaklık ama 8)
Yönetici Uyarısı: Mesaj düzeltilmiştir. Tamamı bold, italik, büyük karakterde ya da renkli yazmak Forum Kurallarına aykırıdır.Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Nike'nin yeni reklamı ne kadar güzel olmuş, değil mi? Dansçı hatun kişi figürleriyle ortalığı yıkarken; fan club'ı olmasa da, stadyumları doldurmasa da, imzalar dağıtmayacak olsa da sonuçta bir sporcu olduğunu söylüyor. "nikewomen" projesi için hazırlanmış, çok başarılı bir reklam bence.

Sevgiler...

ya önceden ARKO nun reklamı var dı...
baba traş oluyo çocuk oyuncağı düşürüyo...baba oyuncağı veriyo ufaklık babayı öpüyo...sonra tekrar düşürüyo....
ben ordaki ufaklığa bitiyorum kıvır kıvır saçlar...

Traş deyince aklıma "Derby" reklamı geldi. Çok çok uzun zaman önce, 1994 civarıydı yanlış hatırlamıyorsam, "Kalite kallavi, fiyat cüzzi. Sapına kadar Derby..." diyen bir ağabeyimiz vardı Ali Desidero adında. :LOL: Bu aralar Samurai traş bıçağının reklamıyla yeniden çıktı. Taburenin üstüne çıkıp, konuşuyor... "Haydi hayırlı traşlar..." :D

Sevgiler...

ben en çok kireç çözücü reklamlarına sinir oluyorum.yok efendim makinanınızın resistansı die başlıyorlar(ki o resistans dedikleri demir parçanın fiyatı kireç çözücünün fiyatından daha ucuz valla)..zaten şahanda yaptı onun makarasını işte onunki güzeldi..

çilek reklamı gıcık olduğum reklamlar arasındaydı iyiy hatırlattın!
ha bi de şey var
kızlar odayı maviye boyuyo
sonra kızlardan biri alakasız olarak bi noktayı atladın
yüzündeki siyah noktaları kızın burnuna vuruyo
kız yapmacık bir şekilde ayy! diye bapırıyo
çok kötü bence!

merinos reklami tam bir kabus..
su deterjan reklami var ya bi de.. sarisin yesil gozlu salak bi kadin var.. yarabbiimmmm!!! oldururum o kadini ben, paramparca ederim!

Regal reklamıda baya karizma hani satıcı müşteriyi tokatlıyorya kendi ürününü almadığı için...

Casper Computer bilgisayar reklamıda çok hoş çok sade zaten bu firma insana dinginlik veriyor...

Geri