Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

_Unforgiven__ demiş ki:
Alkışlar erkeğin aramasını beklemeden arayan kız için :D

coca cola ligth !
Evet, o reklam gerçekten de çok güzel olmuş. Gerçek olup da, bu zamana kadar insanların içinde kalan şeyleri söylemişler. Çok takdir ettim doğrusu. Ama bir de "Alkışlar, etrafındakilere aldırmadan burnunu karıştırmaktan çekinmeyecek kadar cesur olanlar için..." gibi bir cümle daha ekleselermiş. :LOL:

İnsanlar ne kadar "Coca Cola'ya hayır!" deseler de firma pazarlamasını biliyor malını.

Sevgiler...

Pek bu basliga ugramiyorum ama gecen gun bir turk kanallarina bakiyim dedim ve bir reklam gördum. O reklamda olan sarkiyi merak edip bir soruyim dedim burda. Sony`nin reklami, sokakta böyle renkli noktalar ucusuyor falan. O reklamda calinan sarkinin adini bilen var mi?

seda sayan nın reklamından nefret geldi kabus gibi çöktü kadın hayatımıza ya heryerde o çıkıyo
bu aralar favori reklamın hani şu kemik burun bagırsak beyin in başrlllerde oynadgı reklam varya.özkan,okan bayülgen,engin günaydın(adam bomba) bide mehmet ali erbilin seslendirdiği reklamdan bahsediyorum
eger bu yoğurtta işe yaramassa kapatır bu vucüdü bodruma yerleşirim
hahahahhhaahhaha süpeerrr

CedriX demiş ki:
Pek bu basliga ugramiyorum ama gecen gun bir turk kanallarina bakiyim dedim ve bir reklam gördum. O reklamda olan sarkiyi merak edip bir soruyim dedim burda. Sony`nin reklami, sokakta böyle renkli noktalar ucusuyor falan. O reklamda calinan sarkinin adini bilen var mi?
hatırlayamadım reklamı hocam

fordcan demiş ki:
CedriX demiş ki:
hatırlayamadım reklamı hocam

Böyle yokuslu bir sokakta binlerce rengarenk toplar birakiyor ve toplar ziplayarak tum sokaga yayiliyor. Neyse buldum sarkiyi zaten, Jose Gonzalez "Heartbeats". The Knife coveriymis...

en güzeli pınar prebiyotik yoğurt reklamı.. özkan uğur'un seslendirmesine dikkat, ayrıca kuklaların mimiklerine ve hareketlerine dikkat edin, bağırsağın ve kemiğin midenin hareketlerine göre triplere girmesi, sonra midenin dişi ve kendini onaylaması, şarkı söylemeleri ve hep bir ağızdan onaylamaları kafalarını sallayarak.. kim yaptıysa tebrikler :)

sony'nin yeni televizyonu brava sanırım, çok güzel reklam,hani şu küçük renk baloncuklarının uçuştuğu,müzik olarak the knife'nin heartbeats'ini akustik bi yorumla kullanmışlar, kimin fikriyse harika seçim...

m_z_k demiş ki:
ya şu simple planın şarkısı çalıyo ya welcome to my life o reklam neyindi unuttum çoookk güzel :!: :!:

citroenin reklamı benimde favori reklamım özelliklede ayakkabıların converse e dönüşmesi falan filan!ama süper! :LOL:
ama şu ibrahim tatlısesin reklamı merinos çek bi ne ne iğrenç bişey ya! :kustum

delete reklami muhtesem!
cocuk sevgilisinin kapisina gider, kapiyi calar ve kapida bekler, o sirada agzi kokuyor mu diye kontrol eder ve agzina 3-5 tane delete atar.. kiz kapiyi acar, `hemen geliorum` der.. cocuk koltuga oturup beklemeye baslar.. yaninda da kopek vardir, buyugunden :) cocuk kopek uzerinde kontrol yapar ve `hoh`lar kopege dogru.. delete`in etkili kokusunu alan kopek aniden cocugu oper ve tam o sirada kiz iceri girer ve manzarayla karsilasir.. aglamakli kiz surati da guzel olmus bayaa :LOL:

regalin yeni reklamı hani şu kuşa regalmi diğer markamı diye sordukları reklam filmi millete resmen kuş beyinli diyorlar ve hala yayını yasaklanmadı hayret...

aranızda mercedesin gazetedeki raklamını gören var mı bilmiyorum ama muhteşem bi reklam olmuş. sloganı reklamla bu kadar bütünleşen bir reklam en son ne zaman gördüm hatılamıyorum. zaten reklam ödül almış...

ya kapıyı açtığında karşında 30 tane kadın görsen,mikrofon sana uzatılsa,kameralar fln,we kadın sana bişeler diip içeri dalsa,en güzel gömleini lekelese,üstüne ütü bassa öle mi tepki werirsin allah aşkına??ben napıyosun be kadın derim..yani demek istediim şu:kosla we benzeri reklamlar çok yapmacık..
ama cem yılmazın we ata demirer'in reklamlarını çok sewiorum.izlerken gülüyorum:)
ha buarada basketbol maçları başladıında araya şunun bunun sunduu maç dewam edio die çıkan reklamlardan nefret ediorum.
we ayrıca izlediim diziden önce bi altın reklamı girmesinden de nefret ediorum..
kısacası reklamların hemen hemen hepsi sinir bozucu..

MUSE_fan demiş ki:
ya kapıyı açtığında karşında 30 tane kadın görsen,mikrofon sana uzatılsa,kameralar fln,we kadın sana bişeler diip içeri dalsa,en güzel gömleini lekelese,üstüne ütü bassa öle mi tepki werirsin allah aşkına??ben napıyosun be kadın derim..yani demek istediim şu:kosla we benzeri reklamlar çok yapmacık..
ama cem yılmazın we ata demirer'in reklamlarını çok sewiorum.izlerken gülüyorum:)
ha buarada basketbol maçları başladıında araya şunun bunun sunduu maç dewam edio die çıkan reklamlardan nefret ediorum.
we ayrıca izlediim diziden önce bi altın reklamı girmesinden de nefret ediorum..
kısacası reklamların hemen hemen hepsi sinir bozucu..
hah!iyiki hatırlattın
kapı çalınır
ev sahibi kadın hiç bir şeyden haberi yokmuş gibi kapıyı açar ''AAA!'' der ama o sırada da evin içinden bir kamera kadını çeker
zaten çok yapmacık bir reklam kuşağı bütün inandıcılığını kaybediyor
enim olun bu reklma gerçekten doğçlama mı çekildi diye düşünen vardır!

Televizyon açık...
Her kanalda yayınlanan bir banka reklamına takılıyor gözünüz...
Hızlı trende seyahat eden bir ABD'li, bir Japon ve bir Türk.... Fıkra misali...

ABD'li; gevrek gevrek gülümseyerek, cep telefonunu icat ettiği ile...
Japon; ABD'linin icat ettiği telefonu geliştirmekle övünüyor..
Sıra bizimkine gelince çok bilmiş ve kendine güvenen bir eda ile
gülümseyerek: "Cebi aracılığı ile 20 dakikada kredi çekmekle" övünüyor...

Mesaj ortada;

İcat ettiği ile övünen ABD'li...
İcat edileni geliştirmekle övünen Japon...
Başkasının teknolojisi ile en hızlı borcu almakla övünen Türk !

:LOL: :LOL: :LOL:

Sevgiler...

Geri