Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

en guzel reklam son kola reklamıydı bana gore yaa ne zaman gorsem hemen kola alıyordum ama artık gostermıyorlar allah'ıma bın şükürler olsun dunyada sadece bı tane kola kaldgını duşunsenıze neyse o durum gelmeden ben doya doya ıcıyım şu sıkkımı bu arada arkadaşlar ınşallah emperyalıst fılan dıye tartışma cıkmaz sadece reklamlar hakkında yorum yapıyoruz..
Pek sanmıyorum ama cıkmayacagını neyse...
Saygılar..

Geçen yaz yayınlanan Ritmix reklamları güzeldi :) Hele "Beyaz Peynir" esprisine bayılıyordum :) Bu aralar da bi gösterdiler, sonra geri çekildi, yeni reklam filmleri çekmişler Ritmix için... Ama Şahanlı olanlar güzeldi :)

immo demiş ki:
en guzel reklam son kola reklamıydı bana gore yaa ne zaman gorsem hemen kola alıyordum ama artık gostermıyorlar allah'ıma bın şükürler olsun dunyada sadece bı tane kola kaldgını duşunsenıze neyse o durum gelmeden ben doya doya ıcıyım şu sıkkımı bu arada arkadaşlar ınşallah emperyalıst fılan dıye tartışma cıkmaz sadece reklamlar hakkında yorum yapıyoruz..
Saygılar..
coca cola'nın reklamları genelde çok güzel olmuştur zaten. abartı değil, gerçek olan bu.

buzlukola demiş ki:
immo demiş ki:
Saygılar..
coca cola'nın reklamları genelde çok güzel olmuştur zaten. abartı değil, gerçek olan bu.
Coca Cola reklamları gerçekten de iyidir. Hele en son reklamı şahane olmuş. Kola makinasına para atıyor bir eleman, derken kamera kutunun içine dalıyor ve para atma anından kolanın dışarı çıkışına kadar olan sürede içeride yaşananları çok eğlenceli ve renkli bir şekilde anlatıyor reklam. Dikkat çekmeyi biliyorlar...

Sevgiler...

eğer bir golf tutkunuysanız , çocukluğunuzan beri bu arabanın hayalini kurmuşsanız golf reklamları sizi bu tutkuya , çocukluğunuza götürmeye yeter de artar . yok öyle değilse bi kaç golf reklamından sonra bu markaya karşı sevgi pıtırcıkları biter oranızda buranızda , ben bi gideyim golf alayım dürtüsü sarar dört bir yanınızı , onsuz cehennem bile sürgün sayılmaya yeter. abartmassak golf reklamları iyidir ., hoştur , dadından yinmezz

silent_guitar demiş ki:
buzlukola demiş ki:
immo demiş ki:
Saygılar..
Coca Cola reklamları gerçekten de iyidir. Hele en son reklamı şahane olmuş. Kola makinasına para atıyor bir eleman, derken kamera kutunun içine dalıyor ve para atma anından kolanın dışarı çıkışına kadar olan sürede içeride yaşananları çok eğlenceli ve renkli bir şekilde anlatıyor reklam. Dikkat çekmeyi biliyorlar...

Sevgiler...
abi katılmıyom sana koladan tiskinmesine sebep oldu insanların hadi kolayla uğraşan yaratıklar güzel olsa keşke bence baya itici bi reklam.hoş bu sıcakta koladan başka bişey içmek yanlış ama sonuç olarak ben beğenmedim

Bang_Bang demiş ki:
Şu sıralar bir bilg. yazılım şirketinin sanırım,bir reklamı var,Hacker Ana diye bir kadın hırsızları hackliyor.Ucuz ama zevkli bişey olmuş :)
Çamaşır suyu reklamındaki Ayşe Teyze'nin teknolojiye uyarlanmış hali Hac(k)er Ana bence. :LOL: Gizli bir kişilik ve insanların iyiliği için çalışıyor. Tema aynı, fon farklı sadece. Bu arada o reklam daha ne kadar österilir, bilemiyorum...

Sevgili fordcan, ben oldum olası Coca Cola reklamlarını sevmişimdir. Ancak düşüncene saygı duyuyorum. ;)

Sevgiler...

Abi bırakın hepsini. Pınar kuklaları yaa, daha ne olsunn. Sadece konuşmaya değil mimiklere, hareketlere bakın, çok sempatikler komikler
pi_smallimg1_74.jpg

silent_guitar demiş ki:
Bang_Bang demiş ki:
Şu sıralar bir bilg. yazılım şirketinin sanırım,bir reklamı var,Hacker Ana diye bir kadın hırsızları hackliyor.Ucuz ama zevkli bişey olmuş :)
Çamaşır suyu reklamındaki Ayşe Teyze'nin teknolojiye uyarlanmış hali Hac(k)er Ana bence. :LOL: Gizli bir kişilik ve insanların iyiliği için çalışıyor. Tema aynı, fon farklı sadece. Bu arada o reklam daha ne kadar österilir, bilemiyorum...

Sevgili fordcan, ben oldum olası Coca Cola reklamlarını sevmişimdir. Ancak düşüncene saygı duyuyorum. ;)

Sevgiler...
saygı bizden hocam 8)
bu arada anlamadığım o bilgisayar firması donanım ile ilgili malzeme sağlıyor.yani fan hard disk fln işlemci.hacker ise programlama ile ilgilidir.yani netten yasak bilgi erişimi fln dır ne alakası var o firmanın sattığı pc yi kullanıpta hacker olması ?hoş halka sevdirdiyse başarılı olmuş demektir

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Geri