Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

hipomani demiş ki:
millet mavi jeansin moonbath diye bi reklamı var ya hani
ay çıkınca adam dama falan tırmanıyo.onun müziği çok hoş ya nerden buluncanı bilen biri varsa sölesin.googledan aradm bişi çıkmadı.hadi bakim araştırın iyice bana sölersiniz sora.

biraz daha düzgün bir ifadeyle istersen belki söyleyen biri çıkabilir...

saol buzz fikrin için."biraz daha düzgün bir ifadeyle istersen belki söyleyen biri çıkabilir..."(daishuman).peki düzeltme yapiyim.sevgili pek kıymetli sayın arkadaşlar mavi jeansin reklam müziğini nerden bulcamı bilen varsa
yardımcı olabilir mi?acaba.olursanız pek bi çok mesut bahtiyar olacağımdır.saygılar efendim.bu nasıl?

foruma ilk kez girdim son sayfa en üstte ilk mesaj mavi reklam müziğini soruyo ben de bi an ambele oldum yaa o levis reklamı değil miydi diye arıyorum googe eğlendi benle iki dkda :D sana yazacaktım o levis reklamı olmasın diye ukalalık yapacaktım ama son mesaj farkedimiş :cry:
nese ben bulamadım özetle bişi :)

eh 1200 msjdan sora güzel bir yorum:)
adidasın tv de reklamı nerdeyse yok denecek kadar az ama hala hep popüler en son hangi reklamını izlemiştiniz?

ben de şeyi hatırladım...
doğuş çay reklamıydı sanırım evde bir grup erkek televizyon izlerken kapı çalınıyor çok hoş bir kız onlardan doğuş çay istiyor tabi erkekler hemen araştırmaya girişiyor falan...
tabi onlar çay buluncaya kadar kız çoktan gidip başka birinden çay buluyor
sonra tekrar geliyor bütün o tafya ellerinde doğuş çayla kapıyı açıyor, kız bu sefer de doğuş şeker istiyor...

baya yaratıcıydı 8)

televizyonlarda gösterildi mi bilmiyorum bildiğim türkiyede gösterilmediği
bi prezervatif reklamı vardi. bi baba çocuğu ile beraber markette çocuk şekerleme almak istiyo baba hayır diyo ve çocuk ısrar ediyo baba da kararlı ve çocuk dellenip ağlamaya bağırıp çağırmaya başlıyo tüm market çocuğu izliyo ardından çocuk kendini yere atıp tepinmeye başlıyo baba yerin dibinde reklamın sonunda babanın o yüz ifadesi ile ekranda "USE CONDOMS" var. tek kelime ile süper reklamdı. bulabilirsem linklicem herkes izlemeli :D

yeni bir reklam mtv de gösteriliyor genelde mtv türkiyeyle ilgili bi reklam bir grup türk elemanla kiss grubundan bir elemana benzeyen başka bir eleman karşılılı rakı içiyorlar.kiss elemanının ağzında buzdan bir mtv logosu var.türk elemanın mimiklerde çok hoş ürküyo bundan falan.hoş reklam

Mentos reklamı var ya hani bi cafe gibi bi yere sıcaktan patlıyorlar yaşlı adam alet çantasından mentos sakızı çıkarıp klimanın kapağını açıp ordaki adama uzatıyor sonrada kız geliyor üşümekten titriyor gibi yapıyor çok hoştu
bide mentos çiğineyen ve motor kulanan koyunnn meeeemeeentoss diyor

Arkdaşlar ben bide bi sakız reklamı görmüştüm şimdi iki sevgili taksi ile gidiyorlar
hatırladığım kadarıyla anlatıyorum
sonra çocuk cebinden sakız çıkarıtıyor hani şu nefesi buz gibi yapan sakızlardan neyse kıza veriyor
kız ikitene alıp çiğniyor
adam bi iki tane alıyor
sonra kutunun hepsini ağzına atıyor çiğnemeye başlıyor sonra
kız çıklık çığlığa kalıyor adamın yüzü kas katı kesiliyor donuyor bide araba salanıyor kafa kopup yere düşüyor çok sevmiştim ama bi kez internet sayesinde görmüştüm reklama takrar bulup izlemeyi çok isterdim doğrusu

chirqeph demiş ki:

televizyonlarda gösterildi mi bilmiyorum bildiğim türkiyede gösterilmediği
bi prezervatif reklamı vardi. bi baba çocuğu ile beraber markette çocuk şekerleme almak istiyo baba hayır diyo ve çocuk ısrar ediyo baba da kararlı ve çocuk dellenip ağlamaya bağırıp çağırmaya başlıyo tüm market çocuğu izliyo ardından çocuk kendini yere atıp tepinmeye başlıyo baba yerin dibinde reklamın sonunda babanın o yüz ifadesi ile ekranda "USE CONDOMS" var. tek kelime ile süper reklamdı. bulabilirsem linklicem herkes izlemeli :D

akbank "reklam oburları" adı altında bi çeşit reklam filmleri festivali gibi bişey yapmıştı 3,5 sene kadar önce.(raklam filmleri festivali de neyse artık,ben uydurdum galiba :D ) eskiden gülse birsel'le gag vardı ya onun gibi ilginç ve komik reklamlar gösterilmişti.ben ilef'te izledim.bu bahsettiğin kondom reklamı da gösterilmişti.aynı reklam serisinden başka bi reklam daha vardı onu hatırladım ben de...bi anne penguen ve üç yavru penguen bi buz kütlesinin üzerinde duruyorlar animasyon filmde.yavru penguenler manasız bi biçimde oldukları yerde zıplayıp kuduruyor,gürültü yapıyorlar ve anne penguenin yüzünde de artık bu durumdan kaynaklanan bıkkın ama soğukkanlı bi ifade var.derken anne penguen küt diye yavrulardan birine bi tekme atıp onu suyun içine atıyor ve hiç bişi olmamış gibi aynı yüz ifadesiyle bakmaya devam ediyor.hala buz kütlesinin üzerinde duran diğer iki yavru penguense dehşetle bakıyorlar ama uzun sürmüyor.dehşetle baktıkları ve seslerini kestikleri 10-15 saniyenin ardından tekrar zıplayıp gürültü yapmaya devam ediyorlar.anne penguenin yüzünde ise aynı donuk ve bıkkın ifade kalıyor.sora ekranda yazı beliriyor:EBEVEYNLERİN YÜZDE YETMİŞİ STRES ALTINDA...KONDOM KULLANIN!!!!
:LOL:

Geri