Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

forsytia demiş ki:
turkcell in milli takım reklamları çok başarılı izlerkn duygulandım şarkıyı da yaşar söylüyo anldığm kadarıyla hoş olmuş...
evet yaşar söylüyor Cat Stevens-Lady D'Arbanville coverı.ama şarkının orjinalini çok sevdiğmden midir nedendir ben şarkıyı beğenmedim.garip geldi

Roberto Carlos'un reklamını ilk izlediğimde ben de çok beğenmiştim ancak kendisinin bu reklamdan 300 bin avro aldığını duyduğumdan beri reklamı izlerken sinirlerim geriliyor. Bu parayla kaç çocuk okuturlar, kaç hastanın işini görürler dillendirmek mümkün değil. Sırf gündemde yer edinmek için paranın böylesine çar çur edilmesini hoş bulmuyorum.

cem yılmaz'ın oynadığı reklam filmlerinin hepsi güzel...hele o graham bell'li olanı...:D
en sinir olduğum reklam nım nım nım.lı bir reklam var...meyveli yoğurt reklamı...bi de algida emeyz (amaze) reklamı...veletlere şimdiden hipap rep kültürü aşılıyorlar...

milli takım için çekilen reklam filmi de çok güzel...yaşar'ın söylediği şarkıda her oyuncunun ardında bir dünya adam var...çok anlamlı...
ya o şarkıyı aslında bir yerlerden hatırlayacam ama bir türlü bulamadım...:S

Cat Stevens'ın Lady D'Arbanville şarkısının müziği üzerine Türkçe sözler uyarlamışlar. Şarkıyı hatırlaman çok normal. Eminim çocukluğumuzdan beri hepimizin kulağındadır o şarkı.

ülker dankek reklamı süper yaa 'yarın gel brezilya milli takımında başla'dio adam sonra bı ses ^yok artık bız abarttık amaaaaa cikolatasını abarttık^ demesı cokk komık
kıme sorsam cok guzel o reklam dıolar

Cafe crown nun sanırım " gel bana çikolata sevgilim" diye bir reklamı var baya iyi olmuş o reklam.
Avea nın bütün reklamlarına gıcık oluyorum kesinlikle başarısız bence biraz paralarına kıyıp Turkcell gibi serdar erener desteği almalarının zamanı gelmiş ve geçmiş.

Haluk Bilginer' in Atatürk'ü canlandırdığı İŞ Bankası reklamı çok güzel olmuş çok başarılı ve bence bugüne kadar ki en iyi Atatürk karakteri çok benzetmişler.Kevin Costner a gerek yok Haluk Bilginer bu işi süper yapımış.

Geri