Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

whirpool reklamıda ayrı bir ayar .gülse birseli elindeki tavayla girdiği duşun içindeki kıstırıp 6 ayrı noktadan duş etkisiyle dövesim geliyor.dur hatta 6 tane tavayla dalacaksın :evil: tazyikli dayak :D

Bazen o kadar salak ve saçma ötesi reklamlar görüyorum ki, arada bir eureko sigortanın reklamı gibi sağlam yapımlar çıkınca güzel oluyor. Kim düşündüyse bravo.

vodafone reklamları acayip sinir ötesi oluyorum "cık" mış offf..... içlerinde bir tek kıza ofsaytı anlatmaya çalıştığı güzel oda elemanın triplerinden oyunculuğundan dolayı yoksa alayına lanet ediyorum vodafone'un...

fordcan demiş ki:
istanblues demiş ki:
Bazen o kadar salak ve saçma ötesi reklamlar görüyorum ki, arada bir eureko sigortanın reklamı gibi sağlam yapımlar çıkınca güzel oluyor. Kim düşündüyse bravo.
bana da inadına salakça ve çalıntı olarak geldi

Kendi fikrin, saygı duyarım.

ama şunu da belirteyim, sen Scary movie serisi gibi filmlerede çalıntı dersin o zaman, ki o film diğer filmlerle absürd bir şekilde dalga geçiyor. Sanki kimse bilmiyor mu braveheart ı tii ye alıp gündelik sıkıntılardan bahsederek komik bir enstantane gerçekleştirildiğini. Neyi çalsınlar adamlar :D

Şu at gözlüklerini çıkarın, tek bir kalıpta bakmayın.

reklamları izlemem, geçengün rast geldim...vodafone'un son reklamı çok komik. Oğlan annesine telefondan, bilgisayar hakkında adım adım bir şeyler anlatıyor, kadın da uygulamaya çalışıyor ama bilgisayar terimlerini bilmediği için yapamıyor=)
Onun dışında, hürriyetin insan hakları gibi bir kaç tane anlamlı reklamı vardı, o da kanımı dondururdu, çok beğenmiştim.

Şuu... metro reklamı zannedersem, spor salonundan çıkıp gelmiş gencimiz ve sevgilisini konu alan... sevmiş olmamın sebebi, sabırsız/aşırı hevesli olunca, gerçekten ilk gidişten bir fark bekliyorsunuz zira (gerçi ben o hissettiğim sertliğin her yerimin tutulmuş olmasıyla bağlantılı olduğunu anlamıştım ama...)

Cafe Crown ın yeni reklamı:

Ülker Cafe Crown yeni reklam filmiyle herkesi hopteklemeye davet ediyor. Reklamda saatlerce hoptekleyen gençler , sıcak bir Cafe Crown fındıklı ile mola alıyor. Filmin web sitesi ise www.hoptekle.com adresinde kullanıcılarla buluşuyor.
"Haydi sen de hoptekle!" sloganıyla yayına açılan sitede; reklam filmi, mp3 formatında filmi müziği (Finduk) ve filmin kamera arkası yer alıyor.

Videonu Seç, Resmini Yükle, Hemen Hoptekle!
Ayrıca sitede yer alan videolardan dilediğinizi seçip, resminizi yüklediğinizde siz de oturduğunuz yerden hopteklemeye başlıyorsunuz. İsterseniz tanıdıklarınızın resimlerini yükleyerek onları da hoptekletebiliyorsunuz. 2’li videolar bölümünde ise hem siz hem de tanıdıklarınız aynı anda hoptekliyor.

Ben de hopteklemek istiyorum diyorsanız; www.hoptekle.com 'a tıklamayı unutmayın...

sprtcs demiş ki:
Cafe Crown ın yeni reklamı:

Ülker Cafe Crown yeni reklam filmiyle herkesi hopteklemeye davet ediyor. Reklamda saatlerce hoptekleyen gençler , sıcak bir Cafe Crown fındıklı ile mola alıyor. Filmin web sitesi ise www.hoptekle.com adresinde kullanıcılarla buluşuyor.
"Haydi sen de hoptekle!" sloganıyla yayına açılan sitede; reklam filmi, mp3 formatında filmi müziği (Finduk) ve filmin kamera arkası yer alıyor.

Videonu Seç, Resmini Yükle, Hemen Hoptekle!
Ayrıca sitede yer alan videolardan dilediğinizi seçip, resminizi yüklediğinizde siz de oturduğunuz yerden hopteklemeye başlıyorsunuz. İsterseniz tanıdıklarınızın resimlerini yükleyerek onları da hoptekletebiliyorsunuz. 2’li videolar bölümünde ise hem siz hem de tanıdıklarınız aynı anda hoptekliyor.

Ben de hopteklemek istiyorum diyorsanız; www.hoptekle.com 'a tıklamayı unutmayın...
reklam kokan haraketler bunlar :D

kfc'nin birkaç haftadır oynayan'twisterınızı tostlatın' reklamına uyuz oldum. Ulan bizim bildiğimiz 1000 yıllık dürümün adı ne zaman twister oldu?! Dürümü büfelerde tost makinesinde ısıtıyor,yeni birşey değilki. Reklamı gördükçe uyuz oluyorum.

Şuan genel anlamda her reklamdan nefret ediyorum(yararlı,öğüt ve bilgi verici ler hariç) hele kurtlar vadisinin reklamları bitmek bilmiyor ya. 10 dk dizi, 666 dk reklam ne bu böyle reklam ından bi standart koşulu olması lazım aslında...

Geri