Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

Turkcell'in 3G reklamlarında nefret ediyorum: O, 3 kız'ı bir kaşık suda boğasım geliyor resmen. Hayatımda bu kadar itici kızlar görmemiştim. Ayrıca Vınn reklamından da nefret ediyorum. Ablamın arkadaşı almış, bağlantı berbat. Devamlı kesilip duruyor. Hidayet Türkoğlu'nun devamlı, her kelimenin sonunda "...Nuri" demesinden de nefret ediyorum. Anti 3G !!!

Nazo adlı toz içeceğin reklamları desem, onlarda aynı. Hele bir kolbastı olayı var ki... :D

Yahu birde Tugay Kerimoğlu'nun Vodafone reklamında görünce çok şaşırdım. Saçlar bembeyaz.

Alın verin ekonomiye can verin adlı reklamdan nefret ediyorum bende. Bu kafada gidersek halk zararlı çıkıyor 2 defa elini cebine atan halk iken bir de karşı taraf elini cebine atıyor bu işte bir enayilik var:D

Sevip/sevmeme olayı değil de;

Kenan Sofuoğlu'nun "oynadığı" bir reklam var, Gillette'in. Güya bu reklamda kendisi Tiger Woods, Thierry Henry ve Roger Federer gibi kendi alanında ünlenmiş isimler ile birlikte "oynuyor". Oynamak eylemini ikidir tırnak içine alıyorum zira ben bu reklamın -çok afedersiniz- Avrupa'da olan versiyonlarını da izledim, hiçbirinde de Kenan kardeşimiz yoktu. Dolayısı ile eleman gerçekten bu reklam filminde yer aldı mı almadı mı, bir malumatım yok. Bilen vardır belki diye sorayım istedim.

An itibari ile şu meşhu sarışın bayan ikizlerin oynadığı Burger King reklamını sevmedim. Lan çıkarmayın artık şunları ekrana. :evil:

JohnnyThunder demiş ki:
Sevip/sevmeme olayı değil de;

Kenan Sofuoğlu'nun "oynadığı" bir reklam var, Gillette'in. Güya bu reklamda kendisi Tiger Woods, Thierry Henry ve Roger Federer gibi kendi alanında ünlenmiş isimler ile birlikte "oynuyor". Oynamak eylemini ikidir tırnak içine alıyorum zira ben bu reklamın -çok afedersiniz- Avrupa'da olan versiyonlarını da izledim, hiçbirinde de Kenan kardeşimiz yoktu. Dolayısı ile eleman gerçekten bu reklam filminde yer aldı mı almadı mı, bir malumatım yok. Bilen vardır belki diye sorayım istedim.

Görüntüdelerde çok bariz şekilde Kenan'ı diğerlerinin yanına yapıştırmışlar. O kadar belli ki montaj olduğu.Ha Kenan Sofuoğlu yurtdışında buradan daha çok tanınıyordur başka tabii.

Geri