Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

ya cem yılmaz'ın çektiği türk telekom reklamlarından nefret ediyorum. cem yılmaz'ı çok etkilemiş paso o reklamlarda oynamak herhalde çünkü o kadar iyi filmden sonra yahşi batı diye ne idüğü belirsiz orta karar bir komedi filmi çekti.

Asmodeus_the_Demoniac demiş ki:
ya cem yılmaz'ın çektiği türk telekom reklamlarından nefret ediyorum. cem yılmaz'ı çok etkilemiş paso o reklamlarda oynamak herhalde çünkü o kadar iyi filmden sonra yahşi batı diye ne idüğü belirsiz orta karar bir komedi filmi çekti.

cem yılmaza laf yok o ülkenin en zeki insanlarından biridir. gurur duyalım.
yaptığı filmlerde reklamlarda ince espriler dönüyor ehh anlayana..

imthem demiş ki:
Asmodeus_the_Demoniac demiş ki:

cem yılmaza laf yok o ülkenin en zeki insanlarından biridir. gurur duyalım.
yaptığı filmlerde reklamlarda ince espriler dönüyor ehh anlayana..

sen o kazma esprilere ince diyosan ne diim :LOL: :LOL:

Şu kredi kartının Trabzonspor reklamı çok başarılı bence. Her izlediğimde tebessüm ettiriyor. O hızlı hızlı isimleri saydığı yerde Şevket Altuğ'un Şabanoğlu Şaban'daki hali geliyor biraz da aklıma sanırım. Denizden uşağum, denizden. :)

*Sevgililer hödösüne daha 32 gün var, şimdiden histerik reklamlar dönmeye başladı radyoda.

*Bütün ama bütün ama bütün reklamlarda tema: Hırs yapmış suratsız kız vs. şapşal erkek.

*Mobil operatör reklamı / kayserili gibi konuşan güya komik adam
*Telekom reklamı / kayserili gibi konuşan güya komik adam
*Banka reklamı / kayserili gibi konuşan güya komik adam
*Hava yolları reklamı / kayserili gibi konuşan güya komik adam

Yeter ulan allah belanızı versin.

Yurdum reklamı:

Gavurun Reklamı:

Son düzenleme:
Yemeği insanın Gözüne Gözüne sokan her türlü reklam filminden tiksiniyorum. her evde iyi kötü bir televizyon var ama her evde ŞAHİN pastırmaları ne bileyim Burger kingler vs. ler yok . hiç mi vicdanı yok bu insanların anlam verememekle beraber üzülüyorum. müziksel bir yanı yok ama yinede paylaşmak istedim herkese iyi forumlar
...birde tırtlar vadisindeki dini amcayı AYNI triple kullanmışlar yazık.

bencede bu aralar şahin salam sucuk reklamları pek hoş değil .. bide şahan gökbakarın tt net reklamları çok vasat eminim şirket sözleşme bitsin diye gün sayıyodur zaten şahanı pek yaratıcı ve komik bulmuyorum

Yazıldımı bilmiyorum ama Paradontax' ın reklamı nedir arkadaş. Milletin salyalı kanını görmek zorunda mıyız? Bi de bebeğin burnundan sümük çeken aletin reklamı. Anlamadığım şey ise her türlü filmde kan sahnesini mozaikliyorsun , Geçenlerde Kill Bill' de mozaikli alan mozaiksizden fazla şekideydi, ama alanen kanlı tüküğü reklamda kullandırtıyorsun.

Geri