Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

• Konuyu açan Konuyu açan SOAD
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Buzdan_kanaT demiş ki:
ıııı o nazo reklamı yokmu.kadının sesini duyunca televizyonu parçalayasım geliyo.diyo ya bide varmı nazo gibisi!ööööööööööö
bana kalırsa o "nazo" reklamları sadece reklam olsun diye yapılmış."hani yapalım da nasıl yaparsak yapalım" düşüncesi güdülmüş gibime geliyor.zaten reklam topu topu 5 saniye sürüyor.
bir tane profesör kılıklı,üzerinde beyaz önlüklü bir adam çıkıyor,"nazo" adlı meyve suyundan bir yudum alıyor ve "aroması gerçekten mükemmel" diyor ve reklam bitiyor.
bu reklam beni bu ürünü almaya kesinlikle şevk etmedi.çok başarısız bir iş olmuş bana göre.

sevgiler...

silent_guitar demiş ki:
Buzdan_kanaT demiş ki:
ıııı o nazo reklamı yokmu.kadının sesini duyunca televizyonu parçalayasım geliyo.diyo ya bide varmı nazo gibisi!ööööööööööö
bana kalırsa o "nazo" reklamları sadece reklam olsun diye yapılmış."hani yapalım da nasıl yaparsak yapalım" düşüncesi güdülmüş gibime geliyor.zaten reklam topu topu 5 saniye sürüyor.
bir tane profesör kılıklı,üzerinde beyaz önlüklü bir adam çıkıyor,"nazo" adlı meyve suyundan bir yudum alıyor ve "aroması gerçekten mükemmel" diyor ve reklam bitiyor.
bu reklam beni bu ürünü almaya kesinlikle şevk etmedi.çok başarısız bir iş olmuş bana göre.

sevgiler...

var mı nazo gibisi?
daha iyisi meyvenin kendisi......
kurtarın beni!!!!!?......

cem yılmaz bu sefer başaramadı bence.acaba reklamde Cem Yılmaz değilde bi başkası oynasaydı bu kadar beğenilirmiydi diye düşünüyorum.ama dediğim gibi bu kez olmadı cem yılmaz

Buzdan_kanaT demiş ki:
cem yılmaz bu sefer başaramadı bence.acaba reklamde Cem Yılmaz değilde bi başkası oynasaydı bu kadar beğenilirmiydi diye düşünüyorum.ama dediğim gibi bu kez olmadı cem yılmaz

Cem yılmazın yeri farklı ama.Başkalarıyla kıyaslama bence herkesin rolü farklı.bence yine yapmış reklamı..

--------------------------------------------------------------------------------

Yeni bi reklam var buaralar izledinizmi bilmiyorum.kadının biri oğlunun karnı acıkınca Alinin karnı acıktı diye bağırıveriyo.Sonrada türkiyenin dört bi yanından insanlar Alinin karnını doyurmak için ellerinden geleni yapıyolar.Kimisi buğday topluyo kimisi meyva falan.Ama bu işlemlerde yapılırken kadının sesi yankılanıyo hala Alinin karnı acıktı diye.Ya sinir oldum reklama böyle aptalca bi reklam olamaz ya

Geri