Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Valla ne reklami oldugunu bilmiyorum ama,küçük bi kiz okul servisinde"" yok mu ""diye soruyor ,o reklami sirf o yüzden çok seviyorum.Çok tatli bir kiz seçmisler..

değişikliğe açıkmısın reklamları neydi ritmixinmiydi onlar fena değildi bide tv8 de bi programda izledim bi reklam çok hoşuma gitti kadın evindeki eski lambayı atıyo lamba çöpün yanında yağmurda falan acınası halde duruyo sonra adamın teki gelip o sadece bi lamba duyguları yok hem yenisi daha iyi diyo işte öle..

ben şu şampoan reklamlarına uyuz oluyorum özellikle şu saçlarını sallaya sallaya yüreyen kızlar var ya herkes onlara bakıp dumur oluyorlar ya iğğğğ nefret ediyorum

reklamlara sinir oluyorum özellikle şu ayşe teyze varya ah bir geçirsem elime :twisted:

izlemek zorunda kaldıklarımdan coca-cola light (hani şu çıplak manken hikayesi),
ve arko traş köpüğümü ne (gördüğüm en tatlı bebek) reklamları harika...haklarını vermek gerek

Geri