Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

Snir bozucu bir reklam.
Singer reklamı
Reklam teknolojisi hakkında hiç bir bilgim yok
En kötü reklamı çekecek kadar bilgiye sahip olan biri kadar bile bilgim yok ama bu nasıl bir reklamdır?
Hele ordaki hanımefendinin dikiş makinesini öpmesi nasıl bir düşüncedir?
Kadın dikiş makinesine aşık mıdır?
Kimdir bu reklamın yönetmeni?

ben pencere reklamlarına takmış durumdayım. virüs gibi çoğaldılar ve hepsinin ortak noktası insanı kanser yapacak kadar sinir bozucu olmaları.

lhectorl demiş ki:
"uzay üssünden farksız olan bu tesiste....fln fln..." (ayşe özgün tavuk üretim tesisini anlatmaya çalışıyor)

"netto"(meyve suyu) reklamları var bu ara herifin teki elinde gitarla önce şarkı söyleyip sonrasında ürünü övüyor ve şarkısında ki sözlerle bitişi yaparken ekranın sağ altında "müzik adamı" olduğu bir cümleyle belirtilmekte.

"tempo" dergisi var hani,bu sayısının reklamından bir bölüm "bölge bölge Türkiyenin cin haritası"... 8)

halı reklamı,markayı unuttum.Türkücü tayfasından bi öküz çıkıyordu,babadan oğula gibi bişeyler...

Bu ara beni şaşırtan tek reklam "rinso" reklamı oldu. "zaga"nın müziğini reklam jıngıl'ı kullanmışlar...ilk duyduğumda aniyen dönüp ekrana baktım ne gelecek diye.... yabancı değil bizim rinso'ymuş. 8)
ya temponun bu sayısında adamın biri kalkıp istanbuldaki cinlerin haritasını çıkarmış ama acaba bunu neye dayanarak yapmış merak ediyorum.sayıda ayrıca sembolleri ve nelere sebep oldukları da yazıyor.anlamadım aldım okudum yine anlamadım :roll:

hayatımda biskrem kadar saçma bi reklam görmedim kadının topuğu kırılıo çarpuk çurpuk yürüo falan öbür safta ayakkabısını verio

TEK KELİMEYLE İÐRENÇÇÇÇ

biskrem reklamı gerçekten çok kötü.yani bir reklam bu kadar kötü olur gibi geliyor.sırf sonundaki slogan milletin ağzına sakız oldu diye slogan için tekrar reklam çekmişler.ya ben bu reklamcıları anlamıyorum.ben şimdi sabahtan akşama kadar ''bi biskrem versem'' desem ne olur ki,yani sonuçta ben o bisküviyi almadıktan sonra bu adamlar neden böyle bir reklam yaparlar ki?bu arada sağlam bir kaynaktan aldığım habere göre bir dahaki biskrem reklamı da ''bi biskrem versem'' sloganı üzerine olacakmış.bunlardan biri benim yazdığımda olabilir::(mecburiyetten...

TEAR_OF_SOUL demiş ki:
http://84.40.3.164/

Şunu bi izleyin,sonra beğendiğiniz reklamları bi daha gözden geçirin ;)
gerçekten çok güzel bi reklam..bi ara gag vardı orda izleyebiliyoduk böyle orjinal reklamları..benzerleride çıktı sonra ama gülse birsel kadar başarılı diiller..

ya bitane reklam var.. 2 tane uyuz arı çıkıyo..
iğrenç tiz bir sesle,arı vız vız vız.. die bağırıyo.
hatırladığım kadarıyla reklam sadece bundan ibaret...bukadar olmasa bile yani reklamın tümü bu kadar saçma... :?

Kusura bakmayın 49 sayfa foruma bakamadım ama şu aşırı feminist reklamlara gıcık oluyorum...

Mesela geçtiğimiz senelerde bolca olan şampuan reklamları; örneğin bi kız saçlarını bnlendaxla yıkıyosa(güzel yada çirkin olması önemsiz)bütün erkekler ona sıra verir , garajdaki son park yerini kaptırır...

Hiçbir milletin erkeği kendi medyası tarafından bu kadar "salaklık ve magandalık"damgası yememiştir diye düşünüyorum...

boys anılar diye almancı bi grubun reklamıydı...NAMLI peynirleri sucukları vs vs.mini etekli kızlar sucuk yerken adamların söylediği şarkı...o anı hiç unutamam çok berbattı ya.

sucuk familyası reklamlarının iğrençlikte önde gidip birinci geleni şahin sucukları reklamı başka tanımam.: ;)

Kanal 7 formatında,1980lerin bağrından kopup gelmiş tadında,ruhsuz bayağı bişi...öyyk :twisted:

Geri