Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

yami reklamı çok kötü.. boğaz köprüsündeki tüm araçlar tofaş. animasyon grubunu kutluyorum inşallah birdaha animasyon yapmazlar. inanılmaz kötü... onu bırak yami dublajı son derece sinir bozucu.

sevdiğim bir reklam varsa o da (ankarada yaşayanlar bilir) metroda 'buraya bakarlar' reklamı.

maksimum kart reklamını vermeye başlamışlar yine..' zuzu ' :LOL: şirin yaa..bi de o reklamda oynayan hatun tuğba büyüküstünmü?(adını yanlış hatırlıyo da olabilirim:) )

Eskiden baya ped reklamı vardı şimdi yine daha az ama öyle bir beterleştiki.Yok delikanlı kızlar yok uçuyorum zıplıyorum.Daha aklıma gelmeyen bi sürü reklam.Ayrıca niye reklemı yapılıyo anlamış değilim kullanımı zorunlu kardeşim reklama ne gerek var.Sigara reklamı yapılmıyo satışı düşüyomu?

film arası reklam değil sanki mini dizicikler izliyoruz.eskiden reklamlar pek izlenmez hemen zaplanırdı.şimdi öyle hoş tasarlanmış reklamlar var ki.yalnız bunu DIŞBANK reklamları için söyleyemiyeceğim(gayet sinir bozucu)GARANTİ BANK'ın reklamı hoş olmuş diyor ya"ESİN YA BENİ SEN BIRAK YA" :tap:

Gutemensch demiş ki:
Eskiden baya ped reklamı vardı şimdi yine daha az ama öyle bir beterleştiki.Yok delikanlı kızlar yok uçuyorum zıplıyorum.Daha aklıma gelmeyen bi sürü reklam.Ayrıca niye reklemı yapılıyo anlamış değilim kullanımı zorunlu kardeşim reklama ne gerek var.Sigara reklamı yapılmıyo satışı düşüyomu?
rekabet. tek firma üretmioki o ürünü

Reklamlar... Bakalııım, çevremdekilerin kesinlikle tiksindiği Falım reklamları olabilir. Köy ahalisinin şaşkınlık ifadelerini salıverdikleri nokta, önce kahvehane iken, sonra çalılıklar, akabinde bir kamyonun arkası, en son da nehir içi oldu!!! Giderek daha absürd bir hal alıyor.

Dışbank reklamları baştan sona salam saçmaydı.

bebek animasyonlu molped+golf adlı saçma karakterin olduğu reklamların yaratıcıları kumar oynamışlar resmen..

mustafa sandallı muhabbet kart reklamını ben sevdim cok .) araba reklamları genelde guzel, ozellikle pejolarınkiler...
bi de onceden sey vardı işte anne baba oturuyor boyle asagıda bebek emekliyor sonra elektrik süpürgesi acılıp bebegin uzaklasması engelleniyordu da neydi acaba onun adı cok cok cok guzledi.
sonra boyle adam bi odada kadına/adama sorular soruyordu işte soyle soyle olsa bunu mu tercih ederdiniz pahalı olanını mı diye sanırım, kadın/adam digerini diyince şılak diye tokat patlatıyordu soran adam ya cok sinir bozucuydu.

Phantom of the Opera demiş ki:
bi de onceden sey vardı işte anne baba oturuyor boyle asagıda bebek emekliyor sonra elektrik süpürgesi acılıp bebegin uzaklasması engelleniyordu da neydi acaba onun adı cok cok cok guzledi.
quote]

evet ya o reklam çok sevimliydi,keşke maksimum kart gibi bu reklamı da yeniden verseler..

Geri