Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

actarus demiş ki:
slm,diet kola reklamıydı,
adam mağazada kendine gömlek bakıyor,
dışarıda vitrinde kadın dikkatini çekiyor(elinde diet kola).
adam gömleklerin hangisi olur diye gösteriyor.
neyse kadın bir tanesini beğeniyor.
bu sefer adam bir kadın iç çamaşır gösteriyor.
kadında çıplak mankeni gösteriyor.
Tabi burada bayanın hareketleri çok sempatik göründü bana, adamda fena değildi
evet bu reklam harbiden izledigim en guzel reklamlardan biriydi...oradaki hatun daha sonra nesfit reklamında oynamisti ama cola reklamindaki gibi degildi tabi..gulusu mimikler falan

silent_guitar demiş ki:
Axes'in reklamı çok eğlendiriyor insanı. Şen şakrat, hayat dolu bir pizza serviscisi ve başına gelenler. Müziği ritim olarak içini oynatıyor insanın..
ah ozgu namal! 7 tepe istanbul'da pianoda dry country caldigi zaman hastasi olmustum kendisinin..hala guzel hala sevimli...axess reklaminda o kendine has sesiyle sarki soylemesi de super olmus! yanliz o axess ikinci bolumunu pek begenmedim...

pencere, dıs kaplama reklamları da ayri bi sinir ediyor beni...bir tas attim pencereye tık dedi...yarim cikti kebanpendir dedi.. ooooof ooof bitmez valla :D

bence de özgü namallı axes reklamı çok güzel olmuş..bide ayrıntıları çok güzel reklamın,mesela hepsi aynı diye gösterdiği manken kızların sadce mor ve yeşil giymesi gibi bi gönderme yapmaları falan..
coca cola light reklamı hala favorim ama,,herşeyi bırakıp sahilde bara açan adamı bende alkışladım baya :)
tabi böle başarılı reklamların yanında 'aaarı vız vız vız,,aaarı vız vız vız,,ege bal yiyınııııııııııız!!!' rüyamı görüyorum diye baya bi düşündürmüştü,ondan da bahsetmek lazım..

iki tane reklam var kriz geciriyordum ben izlerken: biri tefal reklami, sanırım dünyanın huysuz kızı o reklamda oynamis annesine bir tripler falan cemkirmeler yuz mimikleri tam sopalık valla allahtan artık yayınlanmıyor..
ikincisi banat reklamındaki murat al tefaldaki kızı vur banat murata...ikisini evlendiriceksin aile içi şiddetten gebertecekler birbirini :twisted:

Pimapen'in birbiriyle takışan iki sevimli ihtiyarı baz alarak çektiği reklamlar da çok iyi bence.

-Huzur evi bir sokak aşağıda kardeşim.
+Senin karşında çakı gibi delikanlınla var, ha ha!

-Sen de yaptır?
+Neden?
-Torunlarına takma dişlerinden başka bırakabileceğin bir şeylerin olsun...

-Hava durumunu iyi izle!
+Nedenmiş?
-Çünkü birazdan seni kapının önüne koyacağım.
+Ne gideceğim ben be, sıcacık ev varken!

vs. vs. vs. gibi güldüren diyaloglarıyla dikkat çekiyor. :LOL:

Sevgiler...

bir yoğurt reklamı var markasını unuttum yabancı damattaki Binnur Kaya oynuyor...o reklamı çok seviyorum..daha doğrusu Binnur Kaya'nın oyunculuğunu çok beğeniyorum,çok doğal ve kendine özgü..mimikleri müthiş..

pegeout (doğru mu yazdım bilmiyorum) reklamları çok kaliteli oluyor.benim hayatımda izlediğim en güzel reklam hintli bir adam 206nın resmini görüyor sonra eski bir arabayı vura kıra 206ya benzetiyordu.hele sondaki müzik falan acayip gitmiş reklama
yazık...artık yayınlanmıyor

Bir kombi reklamı var bu aralar. Evin erkeği altında bir eşofmanla yatak odasının camından bakmaktadır. Derken eşi bir gecelikle içeri girer ve yatağa yatar. Erkek de yatağa girer ve hatuna yönelir. Tam o sırada "Çok sıcak, kombiyi biraz kısar mısın?" der hatun kişi. Bir anda ne olduğumu şaşırdım ilk izlediğimde çünkü ben çok farklı bir ürünün reklamını bekliyorken, kombi reklamı çıkıverdi. :LOL:

Sevgiler...

ben coca colanın reklamı vardı artık yayınlanmıyor
"güldükçe sen.güler de dünya sana..." falan diye bi müziği vardı.şarkıyı çok seviyorum ordaki oğlan da çok güzel gülümsüyor
ben o reklamı çok seviyorum..

silent_guitar demiş ki:
Bir kombi reklamı var bu aralar. Evin erkeği altında bir eşofmanla yatak odasının camından bakmaktadır. Derken eşi bir gecelikle içeri girer ve yatağa yatar. Erkek de yatağa girer ve hatuna yönelir. Tam o sırada "Çok sıcak, kombiyi biraz kısar mısın?" der hatun kişi. Bir anda ne olduğumu şaşırdım ilk izlediğimde çünkü ben çok farklı bir ürünün reklamını bekliyorken, kombi reklamı çıkıverdi. :LOL:

Sevgiler...

evet bende katılıorum.bu arada o reklamda oynayan genc beyefendinin adını bilenler varsa lutfen bana ulassın:D:D

Geri