Sevilen/sevilmeyen reklam filmleri...

grinder demiş ki:
Eti Gofreti reklamları kadar harika bir reklam filmleri izlemedim.

:arrow:

bilmiyorum sen ne kadar ciddisin ama ben çok sevdim!
kazı kazan diyo hooooop kafasına kaf düşüyo...
belki çok soğuk bi espri ama eğlenceli yapmışlar!

:sniper çocuk reklamları varya hani,bez falan çok baydı ya :kustum

ringa nın raklamlarındaki çocuk sesi çok itici duyduğum yerde hemen tasımı tarağımı toplayıp ordan kaçasım gelio.Nike reklamlarındaki dans eden abla çok güzel levis reklamı da bana yüzüklerin efendisini hatırlatı diyaloglar itibariyle..

mavi jeans ti sanırım, Shakespeare'den bi sahne koymuşlar akıllaı sıra.. Acayip anlamsız buluyorum.. Kotla bi bağlantısını hala bulabilmiş değilim.

Levi's reklamını seviyorum ben de... Şimdi bi de Ruffles reklamları var ya... Bayılıyorum ya.... Bi de Pepsi Twist reklamı vardı... O da çok güzeldi... Limonla aşk yaşayan kadın... :D Reklamları özellikle film falan izler gibi izlerim.. .Seviyorum ben reklamları.... (Tabi deterjan reklamları gibi abuk olanlar hariç :) )

arkadaşlar içinde dans müzik olan reklamlar çok ilgi çekici ve başarılı... misal nike ve honda ydı heralde o dans eden araba reklamı....
ayrıca EROOOL!!! reklamlarının hangi boyuta ulaşacağını merak ediyorum!!!!

ya evet nerde gerçekten..

Sen benim bir külah dondurmam, beni böylede sever misin? Evet dersen bir dk. durmaaammm
Aşkımla erir misin? Öpücük veriri misin :)

Ben ikincisini hatırlamaya çalışıyorum günlerdir..
Bİr bakışla anlasam kornettom musun değil misin?
Bi çarpışsakta sormam, kornettom benimle gelir misin?
İlla dondurmam mı olsun o zamn elini verir misin ? :D

a evet dün izledim onu.. Çok cool bi arkadaş :D Ama sonu hoşuma gitmedi.. E ayşelerde yiyebilir diyo ya.. Ne biliyim yine erkek egemenliği var sanki.. Espri için bile olsa.

reklamcılık okuyan bır ogrencı olarak soyluyorum bence o rodeo reklamı kadar ıgrenc bır reklam yok.derslerım geregı sureklı reklam kusaklarını ızlemem gerektıgı ıcın aralarında en kotu reklamın rodeo oldugunu dusunuyorum.

Geri