The O.C

Ben izliyorum çok güzel bir dizi hiçbir bölümünü kaçırmadım.Ayrılmaları çok kötü oldu ama barışırlar yakında.Favori karakterim Seth-böyle yazılyo di mi?- çok tatlı ve sonunda Summer'a kavuştu.Gerçi Summer'ı hiç sevmiyorum ama ünemli olan Seth'in mutluluğu.(Abarttım ben de)

Demeye ne gerek var izledigimizi siz daha Turkiye de birinci sezon izlerken ben burda ikinci sezonun ortasindayim. Yayinlanir yayinlanmaz izliyorum her bölumu. Super bir dizi....

hayatımda izlediğim en guzel dizi dawson's creek.hiçbir bolumunu kaçırmadım.manyak gibi her bolumu 3 kere izlerdim tekrarını bile kaçirmazdım.dawson's creek gibisi yok olamazda.ama o.c de fena değil.yogun baskı sonucu izlemeye basladım guzel dizi.. ama nerde dawson's creek....

izleriz tabi the o c yi...hoş yani..bu arada cedrix hava mı atıyosn sen bize :twisted:
neyse dawson s creek yapılabilcek en berbat gençlik dizisiydi bence...ama the o c ninde en iyi olmadığı bi gerçek.. :arrow: ..

gzdejen demiş ki:
hayatımda izlediğim en guzel dizi dawson's creek.hiçbir bolumunu kaçırmadım.manyak gibi her bolumu 3 kere izlerdim tekrarını bile kaçirmazdım.dawson's creek gibisi yok olamazda.ama o.c de fena değil.yogun baskı sonucu izlemeye basladım guzel dizi.. ama nerde dawson's creek....

buffy yerine dawson's creek'in tekrarını verselerdi çok daha hoş olurdu.buffy'e bu kadar ilgi olmasına anlam veremiyorum.zorla tekrarlattılar diziyi.

Dawsons creek gerçekten çok özel bir diziydi. herkesin kendinden birşeyler bulabileceği , problemlerinin ekrana yansıtıldığı (son 2 sezon hariç) güzel bir teenage dizisi idi. ama O.C. şu anda tv deki tek elle tutulur teen dizisi.

Dawson's Creek sevmezdim ben izlemezdim de öyle gençlik dizileri fason oluyor. Bu O.C. de öyle aslında ama açıkcası hatunlar için izliyorum nadiren. Bir de o 2 elemandan birinin teyzesi var... aman dedim...

muz demiş ki:
Müzikleri çok hoş bu dizinin...

South - Paint The Silence
JEM - Just A Ride
Joseph Arthur - Honey And The Moon
Spoon - The Way We Get By
Jet - Move On
The 88 - How Good It Can Be
Doves - Caught By The River
Turin Brakes - Rain City
The Dandy Warhols - We Used To Be Friends
Finley Quaye & William Orbit - Dice
Alexi Murdoch - Orange Sky
Phantom Planet - California

Ilk sezonun sarkilari...

CedriX demiş ki:
Demeye ne gerek var izledigimizi siz daha Turkiye de birinci sezon izlerken ben burda ikinci sezonun ortasindayim. Yayinlanir yayinlanmaz izliyorum her bölumu. Super bir dizi....

Eheheh, her şeyde 1 yıl önümüzdesin be CedriX' çim :D

Şaka bir yana, The O.C öyle bir kıvama geldi ki bütün gün evde oturup dizilerde kim kimle ne yapmış muhabbetleri çeviren yaşlı teyzelere çevirdi beni. Bu tip bir diziyi tutacağımı hiç sanmazdım; ama şimdi mutlu olduğumu söylesem yalan olmaz...

Bu arada, Seth kesinlike Anna ile takılmalı. Gerçi Anna gitti ne yazıkki ama... Aşık oldum ben kıza yahu. Bakın, yine yaptım. Kendimden utanıyorum :D

CedriX demiş ki:
Türkiyedeyim ama ben de ikinci sezonon ortasındayım.Bütün bölümlerini izledim.İnternet ve emule sağolsun. Yni ordan hava atmana gerek yok :LOL: .Güzel bir dizi ama biraz sıkıldım.Marissa falan sapıtıyor2.sezonda.Seth Cohen favorim.

Seth zaten benim bu sezonda favorim giyinişine hayranım kendine has giyiniyor... tabiki komutanıyla konuşmalarınada ve tabiki kızlarla olan ilişkisine....

Ilk sezonun bitimine 4-5 bölum kalmis. Sezon finalinde calinan sarkiya dikkat edin derim. Jeff Buckley`den Hallelujah ve hayatimin sarkisi gibi bir sey superdir ve icinizi bir hos eder :)

Geri