The O.C

ya seth süper bir adam ya. o bakışları konuşma tarzı hareketleri süper bitiriyo benii....ryanı sevmiyorum ben çok soğuk geliyor bana ya.. ne bilimm seth tercihimdir:)

En sevdiğim 3. dizidir The OC. Torrentle 2.sezon tüm bölümlerinin indirdim.Şuan 3.sezon 4.bölüme kadar izledim.Sanırım ABD'de ara verdiler bu hafta çünkü 5.bölüm'ü torrent te bulamadım.Çok severek izlerim.En sevdiğim karakterler Ryan ve Lindsay.Hele Lindsay yok mu inanılmaz güzle bir kız

album_02_emrah9.jpg
ryan10.jpg

Çok ağlak suratlı bir hatun var orda. Zaten filmin her karesinde erkek arkadaş seçimleri, annesinin saçmalıkları yüzünden ağlıyor. Mischa Barton kendisi. Başrolü paylaşan besleme çocuk tam Emrah'a benziyor...

Ha niye izliyorsun madem bu kadar yerdin diziyi diyorsanız ====>>>> Seth Cohen

NIRVANA_17 demiş ki:
En sevdiğim 3. dizidir The OC. Torrentle 2.sezon tüm bölümlerinin indirdim.Şuan 3.sezon 4.bölüme kadar izledim.Sanırım ABD'de ara verdiler bu hafta çünkü 5.bölüm'ü torrent te bulamadım.Çok severek izlerim.En sevdiğim karakterler Ryan ve Lindsay.Hele Lindsay yok mu inanılmaz güzle bir kız
evet ara verdiler kasımda başlıyacakmış ben bu sezonu beğendim yaa Ryan'ın tipte falan düzelme var ayrıca Summer-Seth ikilisi mükemmel

muz demiş ki:
Ben izliyorum çok güzel bir dizi hiçbir bölümünü kaçırmadım.Ayrılmaları çok kötü oldu ama barışırlar yakında.Favori karakterim Seth-böyle yazılyo di mi?- çok tatlı ve sonunda Summer'a kavuştu.Gerçi Summer'ı hiç sevmiyorum ama ünemli olan Seth'in mutluluğu.(Abarttım ben de)

Sağolun arkadaşlar da o seth 'le bir alakam yok.

d.n : Aha bu topiğe de bulaştım ya :D
d.n: ircte herkesin o.c deki seth mi demesinden gınaı gelmişti ya :)

NIRVANA_17 demiş ki:
Muhteşem 2.sezonun ardından 3. sezonda başladı.Bende acaip beğendim bu 3.sezonu. Daha ilk bölümlerden belli ne bizi ne gibi süprizlerin beklediği.Ryan'ın tipi düzlemiş iyide olmuş saçları tıpkı ilk bölümlerdeki haline dönmüş.Bu arada yeni gelen dekana uyuz oldum.Ryan onu yumruklamakla iyi yaptı ama okuldan atılmasınada yazık oldu.Marrisa'yada yazık oda atılıp devlet okuluna gitti.Ayrıca Juile Cooper'a da acıyom.Caleb mirasını açıkladıktan sonra Kadın hayatı kaydı.Evsiz ve peşparasız kaldı.Ayrıca Jimmy Cooper salağı borcunu ödemedi diye suratı darmadağın oldu ve tekrar havai'ye döndü.Marrisa'yı devlet okulunda çok enterasan şeyler bekliyor.Ayrıc Dekan taktı Summer'la Sethe onlara işkence ediyor bol bol.Ama dekan uzun süre o okulda kalmaz çünkü öğrencisiyle olan ilişkisi yakında çıkar açığa.Şimdi ABD'de beyzbol turnuvasının bitmesini bekliyom.Salak FOX tv beyszbol turnuvası bittikten sonra 5. bölümü yayınlayacak buda 2.kasıma denk geliyor[/quote demiş ki:
valla saol sen olmasan...ya ızleyenler var burada nıye soluyosun kardesım:) alla allaaaaa...bız gerıden gelıyoruz.

NIRVANA_17 demiş ki:
pin demiş ki:
evet ara verdiler kasımda başlıyacakmış ben bu sezonu beğendim yaa Ryan'ın tipte falan düzelme var ayrıca Summer-Seth ikilisi mükemmel
Muhteşem 2.sezonun ardından 3. sezonda başladı.Bende acaip beğendim bu 3.sezonu. Daha ilk bölümlerden belli ne bizi ne gibi süprizlerin beklediği.Ryan'ın tipi düzlemiş iyide olmuş saçları tıpkı ilk bölümlerdeki haline dönmüş.Bu arada yeni gelen dekana uyuz oldum.Ryan onu yumruklamakla iyi yaptı ama okuldan atılmasınada yazık oldu.Marrisa'yada yazık oda atılıp devlet okuluna gitti.Ayrıca Juile Cooper'a da acıyom.Caleb mirasını açıkladıktan sonra Kadın hayatı kaydı.Evsiz ve peşparasız kaldı.Ayrıca Jimmy Cooper salağı borcunu ödemedi diye suratı darmadağın oldu ve tekrar havai'ye döndü.Marrisa'yı devlet okulunda çok enterasan şeyler bekliyor.Ayrıc Dekan taktı Summer'la Sethe onlara işkence ediyor bol bol.Ama dekan uzun süre o okulda kalmaz çünkü öğrencisiyle olan ilişkisi yakında çıkar açığa.Şimdi ABD'de beyzbol turnuvasının bitmesini bekliyom.Salak FOX tv beyszbol turnuvası bittikten sonra 5. bölümü yayınlayacak buda 2.kasıma denk geliyor
:alkıs yaw oldu mu şimdi,,,2.sezonu bi izleseydik sindire sindire yaw!!!!!

Geri