Diken

taylanayik demiş ki:
14 temmuz'da Büyük usta Blackie Lawless(WASP) 'la aynı sahnede olucaz. Festival kapsamlı bir organizasyon olacak sanırım. Biz de yer alıyoruz. Ertesi gün de bir başka büyük ustamızı yad edicez. Sevgili Barış Manço anısına düzenlenen konserde olucaz. İki gün ard arda Yedikule Zindanları'ndayız.

abi adına sevindim.her zaman sana kaynak olan bir grupla sahne alacak olman çok güzel.inşallah devamı gelir

BÜYÜKSÜN TAYLAN BABA

"Taylan AYIK'ın Diken sonrası yaptığı ilk solo albüm 23 Ocak'ta Öztop Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini aldı. Albümde yer alan 12 şarkının tüm söz ve müzikleri Taylan AYIK'a ait. Türkçe heavy metal sounduna sahip albüm, bugüne kadar Türk rock basınında oldukça olumlu eleştiriler aldı. Taylan Ayık, Türkçe heavy metalin tek ve değişmez temsilcisi olduğunu bu albümle kanıtlamış bulunuyor..."

Çaldığı Parça: Anatolia-türkçe

taylanayk66ak.jpg

taylanayk17jc.jpg

taylanayk30rc.jpg

KISKANANLAR ÇATLASIN

taylanayik demiş ki:
14 temmuz'da Büyük usta Blackie Lawless(WASP) 'la aynı sahnede olucaz. Festival kapsamlı bir organizasyon olacak sanırım. Biz de yer alıyoruz. Ertesi gün de bir başka büyük ustamızı yad edicez. Sevgili Barış Manço anısına düzenlenen konserde olucaz. İki gün ard arda Yedikule Zindanları'ndayız.
güzel haber wasp+taylan ayık.Eminim Taylan Ayık'tan mutlu insan yoktur şu an.Usta ve çırağı aynı sahnede izleyeceğiz

WASP konseri mekanı son bir değişiklikle Refresh Maslak Venue olarak bildirildi. Yedikule Zindanları'nda olsa iyi olurdu ama olsun Blackie Ustamızı görelim gerisi hikaye...

taylanayik demiş ki:
WASP konseri mekanı son bir değişiklikle Refresh Maslak Venue olarak bildirildi. Yedikule Zindanları'nda olsa iyi olurdu ama olsun Blackie Ustamızı görelim gerisi hikaye...
Sokak arasında da olsa WASP konserine gidilir.
Borknagar yüzünden seni dinleyemedim :cry: hain borknagar :)
Bana dedi 00:00 da konser başlar. Ben de 22:00 de gittim konsere ama seni göremedim

abi biletix de sanırım 22 olarak belirtilmiş başlangıç, cenk ünnüye sorduk ve 8 olduğunu öğrendik, pentagram başlığında mevzusu geçmişti.

ayrıca taylan abi o sonsuz teşekkür benden, ismimi görünce acaip sevindim :) sevgiler abi.

aYNaLI-SuCuK demiş ki:
abi para bulamadık gelemedik ya o kadarda hesap yaptım o gün oraya gitmek için.. işallah wasp a gidicez:)

ben şahidim onada yamuk cizdi sucuğumuz duyrulur... bu arada Taylan Abi Yedikule zindanlarında olmayacağı kesin mi tam bir bilgi gibi gelmedi bu bana .....

Yazılanları okuyunca insan cok seviniyor nede olsa cok iyi haberler ve görüntüler var. ben sölemiştim taylan her şey iyi olacak diye. Tam gaz baba durmak yokkkkkk.

Geri