Diken

Sevgili Diken Severler ,İsyan albümün cıkmasına az kaldı. Sizlere Yeni albümden; Aşkın Kılıcı, komando, Son Darbe şarkılarının tanıtım amacıyla 30 saniylelik versiyonlarını sunuyoruz. Sadece; www.dikenfan.info adresine girmeniz yeterli...

dikenkapaktd3.jpg

Albümün Miksajı tamamlandı. Çok yakında Müzik marketlerde...

Diken'in yeni albümü çıkacaktı... Nisan'da çıkacak denmişti. N'oldu? :roll: Çıksın artık. :(

Bu arada, Komando şarkısı muhteşem. Tüylerim diken diken oldu dinlerken!

Raven Müzik olarak, Diken-İsyan albumunun bu kadar gecikmeli cıkmasından dolayı tüm Diken fanlarından özür dileriz.
Belki sizlerin haberi olmamış olabilir ancak Diken ve Episode-13 albumlerinin ilkbahar sonunda ya da sonbahar başında cıkması planlanmıştı cunku yazın album cıkarmanın ticari acıdan riskli olacağını düsünmüştük. Ne yazık ki hazırlıklarımızı ancak sonbahara yetiştirebildik. Sabrınız için çok teşekkurler.
İsyan albumunde Raven müzikle çalışmayı tercih eden yılların grubu Diken'in bu tercihi yaparak, gerek kayıt , gerek produksyon, gerekse pazarlama bakımından doğru bir karar verdiklerini, hem kendileri hem de sahip oldukları geniş fan kitlesi açısından gösterebilmemiz için büyük bir titizlikle çalıştık. Gecikmenin temel nedeni de budur.
Umarız bu büyük grubumuzun albümünün satış rakamları da aynı büyüklükte olur. Sevgiler.

alperen0255 demiş ki:
albüm çıkaramıyorlarsa ya da çıkarıp satamıyorlarsa (zarar ediyorlarsa) internetten yayınlasınlar...
sonra yeni albüm konser turnesi vsvsvs...

Arkadaşım zaten sen internetten indir diye yapıyor insanlar albümleri.İzin verde en azından gelecek albümlerinin sermayesini toplamaya çalissinlar.Bu albüm çıksa dahi karı zor olur ekmeği albümlerden değil konserlerden kazanıyor böyle grublar bilmez misin ?

ki komando şarkısının tamamını dinleme şansım oldu eğer bu albüm desteklenmeyipte internetten indirilirse çok yazık olur üzülürüm yani.Ben demiyorum en baba metal budur en süperi budur kimse geçemez mükemmel filan ama böyle güzel albümler desteklendikçe bu tür gelişecek ve ileride yeni albümler dinlemeye devam edeceksin.Bu albümler bir daha gelmezse elinde üç beş eski parçayı çevirir çevirir dinlersin ve dersin ki hey gibi günler neymiş bu eskiler diye..

bende çok download ettim aklın hayalin alamayacak kadar ama hakkı verilmiş türk albümlerinin herzaman arkasında oldum ve imkanlarım olduğu sürece gittim orjinalini satın aldım.

Bence bunu herkesin benimsemesi gerekiyor kimsenin holdingi yok arkadaşlar bu işler çok zor icra edilir maddi sıkıntıları çok aşırı olur.Bir grup olabilmek bir grubu ayakta tutabilmek çok çaba gerektirir..Eski türk grublarına baksanız bir, şaşırırsınız niceleri bir demosuyla kaldı albüm bile çıkaramadı.Elinizdeki değerleri kaybetmek istemiyorsanız.Bu adamların türlü türlü emek sarfederek yaptıkları albümleri dinlemeye devam etmek istiyorsanız türkiyedeki heavy metal kavramını gerçek heavy metal kavramına ulaştırmak istiyorsanız desteklerinizi eksik etmeyeceksiniz arkadaşlar.Bunların dışında sakın ola ben heavy metal dinliyorum demeyin o zank metal ya da zort metal olur hepsi piyasa albümü olur iki satır aşk sözünü tekrarlar tekrarlar okursun herkes emre aydin olur pop şarkılarını heavy metal dinliyorum diye avutursun kendini.

Metalin çığlılları ile kalın.O çığlığın verdiği güç sizin yaşama sevinciniz olabilir.

Evet, bende dinlemiştim Komando parçasını. Tüylerim diken diken oldu dinlerken. Keşke herkes "Komando" gibi parçalar yapabilse. Diken'e kesinlikle sahip çıkılmalı, albümü orjinal alınmalı, imkan varsa konserlerine gidilmeli. Çünkü Türkiye'de çok az Heavy Metal grubu var. Umarım albümün çıkış tarihi yine ertelenmez.

Yaderrock ve panik_431 sizlere tamamen katılıyorum. Dediğiniz gibi özellikle bu cıkacak albümü herkes almalı ve konserlere herkes katılmalıdır... Ancak Bu durum orjinal albüm konusu eski albümler için gecerliyse ve eskileri basılmıyorsa bu grubun tanınması acısından dezavantajtır. Eski albümleri çok soran var. Malesef yenileri basılmadığı için bir yolla ulaşmak durumunda kalıyorlar. Buda normal yeni üyeler için...Eskiden beri dikeni takip edenlerin muhakkak bu albümleri temin ettiklerini inanıyorum. Hatta kimimizin diken albümleri Arkadaşlarımız tarafından calınmıştır :D kısaca grubun bişeyler kazanabilmesi için konserler şart ve Dikeni yeni tanıyacak diken severler içinde özellikle bu albümünü orjinal almaları gerekir...

bu arada ağustos haftasına girdik son gelişmeler nelerdir acaba. Albümün calınma ihtimaline karşı 5 6 adet almayı düşünüyorum...

Yaderrock demiş ki:
alperen0255 demiş ki:
albüm çıkaramıyorlarsa ya da çıkarıp satamıyorlarsa (zarar ediyorlarsa) internetten yayınlasınlar...
sonra yeni albüm konser turnesi vsvsvs...

Arkadaşım zaten sen internetten indir diye yapıyor insanlar albümleri.İzin verde en azından gelecek albümlerinin sermayesini toplamaya çalissinlar.Bu albüm çıksa dahi karı zor olur ekmeği albümlerden değil konserlerden kazanıyor böyle grublar bilmez misin ?
e bilmez miyim yahu; bilmez miyim ???
( anlamaya çalıştığın gibi; sanal alemdeki emekçi forum gençliğinden değiliz...)

ZooRaven demiş ki:
Raven Müzik olarak, Diken-İsyan albumunun bu kadar gecikmeli cıkmasından dolayı tüm Diken fanlarından özür dileriz.
Belki sizlerin haberi olmamış olabilir ancak Diken ve Episode-13 albumlerinin ilkbahar sonunda ya da sonbahar başında cıkması planlanmıştı cunku yazın album cıkarmanın ticari acıdan riskli olacağını düsünmüştük. Ne yazık ki hazırlıklarımızı ancak sonbahara yetiştirebildik. Sabrınız için çok teşekkurler.
İsyan albumunde Raven müzikle çalışmayı tercih eden yılların grubu Diken'in bu tercihi yaparak, gerek kayıt , gerek produksyon, gerekse pazarlama bakımından doğru bir karar verdiklerini, hem kendileri hem de sahip oldukları geniş fan kitlesi açısından gösterebilmemiz için büyük bir titizlikle çalıştık. Gecikmenin temel nedeni de budur.
Umarız bu büyük grubumuzun albümünün satış rakamları da aynı büyüklükte olur. Sevgiler.

ağustos sonu bitti eylül başına gidik albüm ne zaman cıkacak acep

Geri