Diken

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda Borknagar tarafından 5 Şubat 2005 tarihinde açılan konu

1. haberi yeni duydum cok üzüldüm başın sağolsun taylan ayık ve tüm ailesi.

2. Yeni Diken

3. Taylan, yeni albüm hayırlı olsun... :)
    Komando... Yeyaaah ...:)

4. ne albümü? Taylan Ayık yeni albümmü çıkardı?

5. evet. ama albüm tek bir değişiklikle: Taylan Ayık olarak değil Diken olarak çıkacak :) uzun süredir hazırlıklarımız sürüyordu ve bu hazırlıkların neticesinde geçtiğimiz kasım ayında ankara raven records stüdyosunda albümün kayıtlarını tamamladık. yeni albüm hazır önümüzdeki haftalarda raven records etiketiyle çıkıyor. albümde 10 şarkı var ve bazı şarkılar çok ses getirecek.

6. Ya barkodlar ters basılmış Taylan baba kafayı yiycem ya

7. Çıktımı yeni Diken albümü?

8. Sevgili Diken Severler ,İsyan albümün cıkmasına az kaldı. Sizlere Yeni albümden; Aşkın Kılıcı, komando, Son Darbe şarkılarının tanıtım amacıyla 30 saniylelik versiyonlarını sunuyoruz. Sadece; www.dikenfan.info adresine girmeniz yeterli...

9. [​IMG]
    Albümün Miksajı tamamlandı. Çok yakında Müzik marketlerde...

10. Albüm nerede kaldı Raven niye bekliyor. Gecen akşam konserde dinledim kendilerini şarkılar müthiş.

11. Diken'in yeni albümü çıkacaktı... Nisan'da çıkacak denmişti. N'oldu? :roll: Çıksın artık. :(

Bu arada, Komando şarkısı muhteşem. Tüylerim diken diken oldu dinlerken!

12. Albüm inşallah yazın bitimiyle cd playerlarımızda olacak. Kimi aksaklıklardan dolayı herkesden özür dileriz.

13. Yaz bitimi mi! :?

14. sanırım bi daki yaza ben hiç ciddi bulmuyorum...

15. albüm çıkaramıyorlarsa ya da çıkarıp satamıyorlarsa (zarar ediyorlarsa) internetten yayınlasınlar...
    sonra yeni albüm konser turnesi vsvsvs...

Bu Sayfayı Paylaş