Turkrock Kitap Kulübü

:) hehehaaaaa.. ya evvet ben ev aramaya başlıcam temmuz ayında hele ki ortalarında ve sonlarına doğru müsait olmayabilirim ee yani düğün hazırlıkları zor bilirsiniz:p

Cornflakegirl demiş ki:
Arkadaşlar beyoğlu rapsodisi ve geveze ... kitabı bende konseye duyrulur 26sından sınav bittikden sonra okumaya başlıcam .
sevgiler ,saygılar
konsey üyesi
Duygu :)

Cabuk oku konsey uyesi duygu :) temmuz bası gibi bulusma yapalım.. geciktirmeye gelmez uzun zaman oldu entel entel toplanmayalı şöyle..he bu arada bu mesajı festivalden atıyorum..hava atmak gibi olmasın ama :)

NeonTom demiş ki:
Öeah! Sizi gidi enteller!

Hepnisi cok ösledimm :|

Ben de gelirken bütün kitaplarimi getiriyim mi hepsini? Okuduktan sonra zaten naapcam.. Bari entel kalalim di mi yau..

Imza: Neön Töm

bizde seni özledik kız çatlak :) ne zaman gelcen o zamanda toplasırız tabiikine..cabuk gel ama bak festivalede gelmedin zaten..neyse daha cok festival var onumuzde uzuuun yıllar var..tam entel oldum hea bende şimdi :) pipolarımız ve fularlarımızla seni bekliyoruz :D

imza : Hörnydövil

HornyDevil demiş ki:
Cornflakegirl demiş ki:
Arkadaşlar beyoğlu rapsodisi ve geveze ... kitabı bende konseye duyrulur 26sından sınav bittikden sonra okumaya başlıcam .
sevgiler ,saygılar
konsey üyesi
Duygu :)

Cabuk oku konsey uyesi duygu :) temmuz bası gibi bulusma yapalım.. geciktirmeye gelmez uzun zaman oldu entel entel toplanmayalı şöyle..he bu arada bu mesajı festivalden atıyorum..hava atmak gibi olmasın ama :)

okur yalar yutar... hava atıyon tabi şimdi kilyosta ohhh misler gibi bizim yerimizede gir denize:(( biz burda çalışalım... bu arada adalara bakıyorum deniz pırıl pırıl sanki sanırsın marmaris :(

Lan kusen oğlu kusen, adımı deşifre etme. Seni çok özledim kusen. Çevreye verdiğim rahatsızlıktan dolayı özür diliyorum ama görüşemiyoz kusenle. Kusen biz kassele geliyomuşuz haberin ola. Bu arada o gördüğün kitap değil. Başka bi belgesel galiba. Horny devil da sanırım neyse.

imza: büngüla :p

bende o bende bunguldak merak etme ehehe biraz cıldır istedim aklına gelmesini bekliyordum neyse ben performans izlemeye gidiyim en iyisi :) güneşte daha batmadı denize mi girsem :)
evşencim hepinizin adına giriyorum ben denize merak emeyin :) hadi gorusuruk ben gidiom :)

ha birde arkadaslar bulusmaya gelmesseniz eger elimdeki sizin kitaplarınızı paylasmak isteyen insanlarla paylasabilirmiyim acaba ?aslında bu kdr duyarsız uyelere sormamam bile lazım ama neyse işte.. :p

Arkadaşlar benimle dalgamı geçiyorsunuz :)
10 temmuzda buluşmamı hahaha :) 10 temmuz 2005 şu hayatım boyunca beklediğim gündür geldiğinde ne kitap ne konsey görür gözüm beni unutun TORI geliyor konser için hazırlanıyor olucam ;)

Hanki gündür acep 10 temmuz? Pazar günü mü ? O gün çalışmam olmazsa ve de yolk param olursa tabii ki gelirim. Ayrıca tabii ki paylaşabilinmeli kitapalr. Konsey üyeleri arasında tabi.

Kitap buluşması yok mu 10 TEmmuz'da şimdi? 17 mi oldu o da ? Benim 17 çok sallantılı söyleyeyim. Bu arada aradığım kitaplar aşşağıda ki gibidir: :)
"LAtife ve Fikriye- iki kadın arasında Atatürk"
"BEnim hüzünlü orospularım"

Olan varsa beri gelsin. Yoksa alıcam.. Beni masrafa sokmayın gözünüzü seveyim. BEn daha önce cengaverlik yapıp almıştım bir sürü kitap konsey üyeleri yararına. Yoksa bile alın kardeşim.

Geri