Turkrock Kitap Kulübü

HornyDevil demiş ki:
_PRaXiS_ demiş ki:
Konsey? İstanbul tayfası pek okur-yazar kutlarım :D

bizde kutlama yapıcaktık zaten ama soytarımız yok biraz masraflı olucak ama sen gelirmisin ?
:) Tabiki gelirim soytarılar ki krala parmak atan kişilerdir (Cem Yılmaz'dan) bende gelir bir güzel seni... ;) Bu arada saldırma ihtiyacı duymana bir anlam veremedim aşıların tam mı? Halbuki kutlamıştım sadece , sanırım beyin hücrelerinde problem var. Sakin ol :D

elimde bi ton psikoljiyle ilgili kitap var.. felsefe başlıklı kitaplarla değişirim mesela.. hatta ilk ben yollarım ne olmuş yaani.. güvenirim insanlara.. :)

_PRaXiS_ demiş ki:
HornyDevil demiş ki:
_PRaXiS_ demiş ki:

bizde kutlama yapıcaktık zaten ama soytarımız yok biraz masraflı olucak ama sen gelirmisin ?
:) Tabiki gelirim soytarılar ki krala parmak atan kişilerdir (Cem Yılmaz'dan) bende gelir bir güzel seni... ;) Bu arada saldırma ihtiyacı duymana bir anlam veremedim aşıların tam mı? Halbuki kutlamıştım sadece , sanırım beyin hücrelerinde problem var. Sakin ol :D

Kendi düşüncelerin yok herhalde..cem yılmazdan alıntı yapmak acizliginde bulunuyorsun..bana saldırma ihtiyacında bulunuyorsun diyorsun bu sitede senin ne oldugunu bilmeyen tek bi kisi bile yoktur sanırım..ve bu baslıga attıgın onceki mesajlarıda baska baslıklarda yaptıgın densizlikleride herkes biliyor..ben sinirime yenik düşüp senin gibi bi dikkat cekmek isteyen bi zavallıya cevap verdim..herkesten özür dilerim..

HornyDevil demiş ki:
_PRaXiS_ demiş ki:
HornyDevil demiş ki:
_PRaXiS_ demiş ki:

Kendi düşüncelerin yok herhalde..cem yılmazdan alıntı yapmak acizliginde bulunuyorsun..bana saldırma ihtiyacında bulunuyorsun diyorsun bu sitede senin ne oldugunu bilmeyen tek bi kisi bile yoktur sanırım..ve bu baslıga attıgın onceki mesajlarıda baska baslıklarda yaptıgın densizlikleride herkes biliyor..ben sinirime yenik düşüp senin gibi bi dikkat cekmek isteyen bi zavallıya cevap verdim..herkesten özür dilerim..
:D Basit insancık eğer bir şeyi birisi senden önce söylemişse alıntı yaparsın sanırım sana bunu öğretememişler. Ben benim sen sensin siz sizsiniz ee sorun nerde? :D densizlik yapıyorum demek iyi bari yazdıklarımın okunmasına sevindim :D şunu bilinki sizin gibi eziklerin benim yazılarımı özellikle okuduğunu sen söylemedende biliyorum. Bir şeyler öğren çık karşıma tartış yoksa laf yersin sinirlenirsin. Had bilmek lazım had! Dikkat çekmek ve ben, buna o kadar ihtiyacım var ki :) Sanki ne olmuş, ne sanıyorsa forum sayfalarını. Magazin kültürünüzü lütfen forumlara taşımayın gidin saçmalıklarınızda boğulun. Mod. ya da yönetici bu mesajları silin lütfen. Gerekli kişiye ağzının payı verilmiştir. Başlık sabote edilmesin.

Kocaman egonla su siteye giriyorsun ondan sonra bunları yazıyorsun..güzellikle birsey paylasmayı bilemiyorsun..tamam daha da uzatmak istemiyorum..

Bence başlık ve amaç çok güzel birşey için açılmış paylaşım dostluk ve kültür ... İzmirdeki arkadaşların bile sizin ilerlediğinizi okur ve yazar olduğunu görmesi çok güzel birşey belkide çok gelişmiş izmirli felsefik ve akıllı arkadaşlarımızdan birileride izmirde kurur kitap klübü kim bilir böylece orda da bir paylaşım oluşur ... Konunun sapmamasını bu muhabbettin daha fazla uzatılmamasını ve yine kitaplardan bahsedilmesini diliyorum ..
iyi günler ;)

dogma kim olduğunu biliyorum ve yanaklarından öpüyorum :) saptırmayın konuyu bahsedin kitaplardan iyiki gülen bir yüzle bir şey belirttik hemen tersi anlaşıldı. neyse ya bakın keyfinize.

ben seve seve kabul ediyorum,bukowski'si olan varsa,kendisiyle kitap değişimi olayına girerim arkadaş,ha bunu okumalısın diyenlerlede seve seve paylaşıma girerim,kim düşünmüşsede sitede aferim ona,
bunun dünyada olanı varki o çok güzel,gidiyorsun ve hava limanlarına kitap bırakıyorsun,arasındada web sitesinin adresi oluyor kitap dünyayı geziyor böylece,her alan okuyup bir hava limanına bırakıyor,neyse bunlar fantazi işler dediğim gibi ankarada olupta kitap değişimi isteyen varsa buradayım...

Seneye ankaradayım mümkün olursa eger..simdilik istanbulda yaymaya calısıyorum..ama pek tınlayan olmadı sanırım..biz aramızda birkac hayırsever yapıyoruz bu isi bircok degisik kitap okudık bu klüp sayesinde..seneye ankarada görüşürüz..

morninggrey i de sayarsak (oda bi kitap aldı gelmişken) 6 kişiyiz aktif olan ve sıkıntı çektiğimizi sanmıyorum.. En azından şimdilik.. Daha verdiğiniz ve okumadığım, almak üzere sırada olduğum ve vereceğim çok kitap var.. Tınlayanlarla daha uzun süre idare ederiz.. Bu arada Umay Umay'ın kitabını istiyorum.. Hepsini okumak isterim. Herhangi bi tanesi olan var mı? yoksa ben alacağım..

vallahi ankaraya gidicem ama istanbulla irtibatı kesmeyi düşünmüyorum..ankara ve istanbul dha bi zengin olucak kütüphanemiz..ben dönünce istanbula bir ara toplanıcaz zaten ey ulu konsey habarınız olsun :p

bungula demiş ki:
Arkadaşlar 25 eylülde buluşma var.. Özellikle pixies hanfendiye sesleniyorum.. Kitaplarımızı unutmayalım...

Ben de geliyorum ben de!

Cok güzel Teknik Mekanik ve Yüksek Matematik kitaplarim var..
Hepsini okudum, sinavi gecemedim, atiliyorum.
Artik bi isime yaramayacaklar..
Biraz agirlar, ama okumak isteyen varsa seve seve tasirim..

oyyy oy.. vijuuuu!

Geri