Turkrock Kitap Kulübü

valla kitaplarımı almak zorundayım herkesten duyurulur cogu kız arkadasımın kitapları zaten ..ankaraya gitmeden onlarıda ona veriyim..bende olan kitaplarıda getiririm herhalde..yada sonrasıda var..yine gelicem lan istanbula..:) bosverin kimse kitap tasımaya ugrasmasın :)

HornyDevil demiş ki:
valla kitaplarımı almak zorundayım herkesten duyurulur cogu kız arkadasımın kitapları zaten ..ankaraya gitmeden onlarıda ona veriyim..bende olan kitaplarıda getiririm herhalde..yada sonrasıda var..yine gelicem lan istanbula..:) bosverin kimse kitap tasımaya ugrasmasın :)

alicim ben pazar günü getiriyorum kitaplarını :D birde tabe bungulacığımın özel kitabını :D

Kitabı çok hızlı bi şekilde okudum bitirdim ama beklediğim gibi çıkmadı.. Karakteri oturtamadım kafamda.. Bugün attilla ilhan'ın ölümü biraz anlamama sebep oldu sanki... Artık gazetede yazmayacağını bildiren bi yazıyla son vermiş.. Kitaptaki adam gibi.. Neyse ya .. offf....

sevgili hörni sarı zeybeğimi istiyorum...

yaf genel olarak dediğiniz gibi kimse kimseye kitabını veremez bende türkçe ci olarak kitap vermiyorum çünkü giden gelmiyo gelen tecavüze uğramış şekilde geliyo ondan sinir oyrm yaaa

Kitaplarımı getirin diyosun yani :) okan bayulgen'de buluşur hallederiz... ama akrep ve semenderi okumadım daha onu vermem... sen getir okuduklarını.. kırmıyayım bacaklarını... bak kafiyeli de konuştum..

merhaba arkadaşlar adım nihal ankarada bir ilk öğretim okulunda kütüphane öğretmeniyim meb kökenli bir kitap kampanyası başlatıyorum meb'nin adının geçmesine bakmayın oturduğum semtteki tüm kampanya faaliyetinden ben sorumluyum
mevzu şu özellikle van ve ığdır havalinde bazen bineklerle bile ulaşılamayan köylere kitap yardımı yapacağız hatta proje istediğim kadar büyük olursa oradaki bazı köylere kitaplık kuracağım ilk öğretim düzeyinde kitap topluyorum eğer elinizde kitap varsa ya da böyle bir kampanyaya bağış yapmak isteyecek birilerini tanıyorsanız benimle iletişime geçin konuşalım
msn: [email protected]

Geri