Art Band

2009 Eylül ayında NMTD adıyla kurulmuştur.Grup ilk olarak Kütahya'da bir çok etkinlik ve organizasyonda yer almıştır.Grubun kurucu üyelerinden olan Emre Can'ın ayrılmasıyla grup bass gitarist arayışına girmiştir.2010 yılında Arda'nın gruba katılmasıyla ekip tekrar çalışmalarına devam etmiştir. Daha çok beste ve düzenlemeleriyle ön plana çıkan grup ilk kaydını 2010'da "Öldür Beni" adlı şarkıya almıştır
Emir KÜTÜK'ün katılımıyla asıl çizgisini belirleyen grup yaptığı bestelerle daha çok dinleyiciye ve kitleye ulaşmayı başarmıştır.Kayıtlarını ev ortamında yapan grup sanal ortam üzerinden dinleyicilerine ulaşmıştır.2011 yılında "NMTD" olan ismini "ART" olarak değiştirerek yoluna devam etme kararı almıştır.
Çalışmalar

Selam, şarkılarınız çok güzel. Yalnız 2. ve 3. şarkılarda gitar tonları biraz zayıf ve tiz geliyor. Özellikle 2. parçadakiler baya kulağımı tırmaladı. Yinede demo dediğimiz kayıt zaten albüm kalitesinde olmuyor zaten. Birde "kara gözlerine aldandım" gibi şarkı sözleri biraz klişe gelmedimi sizede. Her neyse merak ettiğim şey evde kayıt alırken, hangi ses kartını kullandınız, davul kaydını nasıl yaptınız? sanırım programla yazılmış. birde vokal için hangi mikrofonu kullandınız. Teşekkür ederim. Başarılar.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Haydi koş adlı şarkımızın kayıtları tamamlandı, fakat yağmur adlı şarkımızın kaydını daha tam mixleyemedik , öldür beni ise ilk demo kaydımızdı ve yetersiz ekipmanla ev ortamında aldığımız bir kayıttı , Haydi koş ve yağmur ‘ un kayıtları ise arkadaşımızın stüdyosunda alındı ekipmanlara gelince Yamaha N8 mixer , vokal shure sm57 , amfi Marshall avt 50 ses kartıyla işimiz olmadı mixer tamami ile işimizi gördü .Ayrıca teşekkür ederiz eleştiri ve yorumlarınızı dikkate alacağız :D

Geri