Zakk Wylde Setup Kurmaya Kalksam:)?

Epiphone LP100 al. Uzerine EMG81-85 dose. Boss SD1 + ZW45 Wah al. Tabiki Zakk tonunun en temel sebebi JCM800 kafa, ama hem bulman hem alman zor. Ondan 1000tl civari hi gain bir amfi al lambali. Bu dediklerim ikinci el 2200tl civarina patlar sana.

Epiphone LP100 al. Uzerine EMG81-85 dose. Boss SD1 + ZW45 Wah al. Tabiki Zakk tonunun en temel sebebi JCM800 kafa, ama hem bulman hem alman zor. Ondan 1000tl civari hi gain bir amfi al lambali. Bu dediklerim ikinci el 2200tl civarina patlar sana.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Aslına kalırsa piyasada olan Crybaby ZW Signature pek aldanmamak gerek. Çünkü Zakk'ın kullandığıyla şuan satılan ZW modeli aynı değil. İyice arastirdim fakat ZW nin 3-5 tane pedal ı yok bildiginiz ordu gibi 15 tane pedal dizmis. İcinde Eddie Van Halen ın chorus,delay modellerinden Boss'a kadar :)

Valla benim bildigim JCM800-Gibson LP ZW EMG81-85, MXR ZW44 od (ki onceden SD1 kullaniyordu), Crybaby ZW45 Wah, EVH Phase. Bunlar disinda da birsey kullandigini znnetmiyorum. Ha phase falan cok onemliyse yukarida verdigim dizilime blr Phase 90 bir de DD3 ekle, sen sag ben selamet...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
herseyi aldim bir phase kaldı sanki :)) Suanda benim icin sadece bir hayal olmakla kaliyor kendileri.
Ekstra birsey sormak istiyorum elimde suanda line6 spider amp var clean kanalina getirsem tüm efektleri kapatsam analog set-up dizebilirmiyim simdilik bu amfiye?

marshall ın ufak lambalı amp'leri var onlardan verim alabilirmiyiz peki? 30W marshall amp üstüne kafa alsam ev icin yeterlimidir. evde tek olmadigimdan dolayi 50w lik amfileri pek düsünmüyorum acikcasi. sesini fazla acamiyorum :)

abi bence zakk wylde gibi çalabiliyorsan pod HD 500'le de alırsın o tonu...Zakk'in set upının başına geçsen de alamayabilirsin aksi takdirde bence...evde ses açamıyorsan zaten lambalı anfi çok çok iyi bir fikir değil...

Geri