Yeraltı Sanatçıları

D

darkage_75

son dönemde oldukça moda oldu şu yeraltı kelimesi yeraltı edebiyatı yeraltı müziği derken şimid yeraltı sanatçıları diye birileri çıktı...
Örnek: özgürlük istiyen insanı tavuk ile tasvir eden Vural Gül
Kantları var ama asla uçamayacağını bile bile kanat çırpıyor diyor...
Bu adam bide acayip garip birisi baharda kadıköy kadife sokakta açık hava sergisi olacakmış...
Emini felaket bir hayran kitlesi yaratacaklar...
Adamlar marjinalin kralı bence... :p

galiba karşıtlığın felsefesini yapan, yazılarında veya diğer yapıtlarında insanın iç dünyasını açığa çıkartarak bununla bir nevi dalga geçen sanatçılar

bu bir altkültür olayı olarak açıklanabilir...yeryüzünde varolamayan yeraltından işler...toplumun görmek istemediği ve hatta reddettiği bazı olguları gözlerine sokarsan tepki alırsın..bu da bundan dolayı çıkmıştır diye düşünüyorum...bazen kendi yazılarımda da bu yönde kaymalar oluyor galiba...çünkü kime okutsam , tartışmalar başlıyor hemen..."olur mu ya..şimdi" diye başlıyor insanlar...

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Geri