Line 6 Pod Xt Live Vs Zoom G9.2tt Vs Boss Gt-8

Son günlerde araştırdığım bu üç pedal hakkında malesef yeterli bir bilgi bulamıyorum. Her kafadan ayrı bir ses çıkıyor yok boss yok line 6 ama öbürü lambalı vs. Bu üç pedaldan herhangi birini kullanıp yorum yapabilecek arkadaşlar mevcut mu ? Aradığım tonlar klasik death tonları Mark Morton ( lamb of god ) , amon amarth , arch enemy vs. Gitar olarak cort k6 ( emg 81-85 ) mevcut elimde. Bu şartlarda hangi pedalı tercih etmemi önerirsiniz ? Aklımda zoom g9 var lambalı bir processor olduğu için ama hiçbirini tam olarak deneme şansım olmadığı için kullanıcıların yorumlarına ihtiyacım var.

2007de ilk çıktığından beri zoom kullanıyorum sert tonlar için tavsiye ederim ama taşıması vs çok zor çok stüdyo yapıyorsan bir wah bir metal muff bir eq pedalı alıp analog dizerdim ben olsam...kullandığın anfi bu 3 cihazda da fx looplu olmalı yoksa her yerde gene farklı ton alırsın...zoom un online desteği pek yok bu arada gt8 de sanırım öyle...

tabi podHD 500 en mantıklısı eğer analogla uğraşamam diyorsan...youtube da ola englund diye bi eleman var anfi denemeleri yapıyor onun pod hd 500 videolarını izleyebilirsin sana daha fazla sabır aşılayabilir para biriktirme ve bekleme açısından :) bol şanslar...

Geri