about:Blank

Ekim ayı civarları kadro olarak son durumunu bulan grubumuz artık kendini göstermenin vaktinin geldiğini düşünüyor.. Şimdilik sadece cover yapmakta olan arkadaşlarımız fikir olarak en azından her gün barlarda dinlediğimiz ve çoğu grup tarafından coverlanan şarkıları seçmemeye çalıştı. Ne derece başarılı oldu bilinmez?!!. Dinlemeye başladığımızda göreceğiz hep beraber. Eski gruplardandan günümüzün genç gruplarına çok çeşitli bir repertuara sahip olan grubumuz 5 kişiden oluşuyor:
emre – vokal
mehmet can - gitar
efe - gitar
rifat – bas
cankat - davul
Benim bildigim kadari çaldıkları gruplar içinde deep purple, led zeppelin den tutunda RHCP, cake, franz ferdinand , the coral, the strokes gibi gruplarda varmış..aslında hepsi birbirinde farklı gruplar ama pek bilgi alamadım bu konuda :)

Arkadaşlar 19 Şubat Cumartesi ROCK ALIVE #12 kapsamında Biziz'de sahne alıyoruz, kesin olarak kaçta çıktığımızı bilmesem de hepinizi bekleriz...
İlk konserimiz olmasının yaşatacağı küçük !! aksaklıklar dışında iyi bi konser olucağını düşünüyorum. :)

Rock Alive #12
Gruplar:(sıraya göre değil)

about:Blank
Kaçak
Gaipten Sesler
Lithium

@ Biziz Rock Bar @ 19 Şubat 2005
Kapı Açılış: 14:00
Bira: 2.5 YTL
Giriş: 5 YTL

Adres: Tunalı hilmi Cad.,No:106/6 (McDonald's karşısı) Kavaklıdere/Ankara

...Anti Organizasyon...

ra12.jpg

afişi hazırlayan olarak söz konusu ablamız hakkında en ufak mırın kırın istemiyorum..
:)
ona o pozları verdirene kadar ne çok uğraştık biliyormusunuz siz?

ayriyeten ablanın saçları sarıdır şu anda, kendisi doğal sarışın olup siyaha boyatması söz konusu bile olamaz..
biz anti organizasyon afiş tasarım ajansı olaraktan böyle bir şeye izin vermiyoruz :)

neyse beyendiğiniz için teşekkürler..
(ne saçmaladım...)
öptüm gıdınızdan....
konserde başarılar hepinize!

İlk performansa göre çok iyiydi gerçekten.Deminden beri düşünüyorum hani bi eksik yanlarını bulsam da buraya hep iyi şeyler yazmasam diye ama bulamadım ;) Her ne kadar şarkılar tarzım olmasa da ortaya çıkan şey çok başarılıydı.Umarım grup en kısa zamanda iyi bi mekanda programa başlar.

Bi ara buraya upload etmeye çalışcam resimleri.(Tabi bilgisayarımla aram düzelince :( )

ilk 5 sarkiyi dinleyebildim.... ilk performansa göre begendim bende... özellikle vokalistiniz dikkat cekiyordu... Davulda ufak tefek aksamalar oldu ki bu çok normal... Bunlarin disinda ilk performanslarina göre bir çok gruptan daha iyilerdi... ilerisi için bol sans....

arkadaşlar teşekkürler, ufak tefek aksaklıklar yaşandı (zaten ilk performans olmasından dolayı bekliyorduk) ama biz eğlendik vallahi :) bir kaç şarkıyı katletmemiz dışında (örn. black night :D ) fena bir performans olmadı...neyse gelip dinleyen herkese tekrar çok teşekkürler

bende bugün 3 sarkınızı dinledim iilk performansınızın oldugunu düsünürsek cok iyiydiniz. hatta cooook iyiydiniz vokal ses bakımdan yeterli bence ayrıca solocunuzda hiç fena calmadı güselde ellerinize sağlık 8)

Geri