about:Blank

saol erinc :) yok abi beste kacirmadin; daha o ise baslamadik pek eheh...cok eglendim bende..yine beraber calmak dilegi icerisindeyim valla acayip...

Oh artik müzikte oturmus cok guzel bir grup olmussunuz hepiniz adına cok seviniyorum, basarilarinizin da devamini diliyorum :) emre nin sahnesi ve grubun sempatikligi + cok guzel caliyorsunuz, memetcan'ın gitari daha duyulurdu, efe yine cok guzel caldi, rifat ve can kat ta...herkes cok iyiydi bu gece kisaca uzatmiyim ben ole, gölge deki olayda başarılar dilerim yanınızdayız hep:)

hadi bakalm

beste olayı da önemli bir olaydır, cok guzel olucağına inanıyorum...

opuyorum about:blank'ciiimi :p

Pek sevgili kayınbirader grubumuz, bence gecenin en iyisiydiniz :taptim Genel olarak çok iyiydiniz, Franz Ferdinand'larınızı da ayrıca çok beğendim :alkıs
Daha çok başarılar ;)

89 demiş ki:
Pek sevgili kayınbirader grubumuz, bence gecenin en iyisiydiniz :taptim Genel olarak çok iyiydiniz, Franz Ferdinand'larınızı da ayrıca çok beğendim :alkıs
Daha çok başarılar ;)

ehuehue bu kayinbirader lafi cok hosuma gitti :) bende sizi nasil bi sifatla tanimliyicagimiz düsünüyodum :)

tessekkür ederiz :)

afis6martmini.JPG

Hatırlatma...

about:Blank bugün saat 20:00 civarı Gölge Bar'da sahneye çıkıyor.
Bizden önce de sırasıyla DeM ve Sürgün sahnede olucak. Kapı açılışı 17:00 ve giriş 5 YTL. Herkesi bekleriz.

Teşekkürler, Sürgün ile aynı sahneyi paylaşmak güzeldi gerçekten.
Sanırım soundda bazı sorunlar yaşanmış, biz sahnedeyken çok eğlenerek çaldık ama sahneden seyircilere gelen ses çok da istediğimiz gibi olmadı galiba. Neyse artık, sahnelerde daha yeniyiz, herhalde ilerde daha iyi olucak.
DeM'e, Sürgün'e ve bizi orda yalnız bırakmayan TÜM DOSTLARIMIZA teşekkür ederiz... :)

Çok az dinleyebildik...Rezalet ses sistemine ragmen yinede keyfiliydiniz+eglendiriyordunuz ve istekliydiniz.. tebrikler... tarziniz da çok sirin :) tekrar beraber olabilmek dilegiyle.... tebrikler+Geçmis olsun....

Ben, grubun basçısını dinlemeye gelcem duyduguma göre iyi çalıyormuş

grubumuz 5 kişiden oluşuyor:

emre – vokal
mehmet can - gitar
efe - gitar
**rifat – bas
cankat - davul

Geri