about:Blank

Mehemetcan... Kutlarım. Duyumları aldık... Hiç de fena değilmişsiniz..

Sen tabi artık yolcusun zannımca.. Sana ve grubuna bundan sonrası için başarılar.. Sevgiler....

meraba ben sizi Gazi Üniverstesinde dinlemiştim.baya iyiydiniz bence :alkıs .özellikle vokalin sesi çok iyiydi.grubu diğer elemanları da anladığım kadarıyla gayet sağlam. başka konseriniz oldu mu takip edemedim ama başka konserlere de gelip dinlemek isterim :zipla .bu arada big in japan i bi kız söylemişti o da gayet iyiydi.başarılar hepinize kolay gelsin... :)

bonusseda başka bir grupla karıştırdın bizi galiba, Gazi'de hiç çalmadık :) Big In Japan de repertuarımızda yer almıyor (gerçi 1 sene önce falan vardı ama o zaman kadromuz daha değişikti...)

AMERICAN_JeSuS demiş ki:
bonusseda başka bir grupla karıştırdın bizi galiba, Gazi'de hiç çalmadık :) Big In Japan de repertuarımızda yer almıyor (gerçi 1 sene önce falan vardı ama o zaman kadromuz daha değişikti...)
ya doğrudur ben o zaman başka bir grupla karıştırmış olabilirim;ama işin kötüsü hangi grupla karıştırdığmı bilmiyorum.gerçi o şenlikte çoğ grubun adı yanlış yazılmıştı yazdıkları afişte de.belki öyle bir yanlışlık yüzünden de olmuş olabilir:)olsun arkadaşlar zaten size yazılan yorumlar da gayet iyi:))size de başarılar ve kolay gelsin...

Gazi şenliklerinde organizasyondaki bir koordinasyon eksikliğinden dolayı about:Blank ismi de afişlere "karışmış" idi :) zaten sizin de dediğiniz gibi biçok grubun adı yanlış yazılmıştı. tek tesellimiz kurban ismini koyun, nev ismini de nez olarak yazdırmaktan kurtarmak olmuştu. demek ki teselli bulabileceğimiz bir şey daha varmış, o da bu yanlışlık sayesinde about:Blank fan veya fanlar kazanmış... çaktırmayın işte...

about:Blank uzun aradan sonra yarın yeniden sahnede

radyo bilkentin düzenlediği oraganizasyon içinde 25 kasım da saat 19:00 dan sonra bilkent speed de sahne alıcak...(uluslar arası bölümü)

unutmadan kadroda bir kısım değişiklikler oldu:

kardeşimiz mehmetcan ı sene başında ameikaya yolladık; orda kendini ilim irfan işlerine verdi :D

bu arada vokalde de görkem bize katıldı...emre aramızdan ayrıldı...

herikisine de herşey için teşekkürü borç biliriz...

görüşmek üzere diyelim :)

Burank demiş ki:
Gazi şenliklerinde organizasyondaki bir koordinasyon eksikliğinden dolayı about:Blank ismi de afişlere "karışmış" idi :) zaten sizin de dediğiniz gibi biçok grubun adı yanlış yazılmıştı. tek tesellimiz kurban ismini koyun, nev ismini de nez olarak yazdırmaktan kurtarmak olmuştu. demek ki teselli bulabileceğimiz bir şey daha varmış, o da bu yanlışlık sayesinde about:Blank fan veya fanlar kazanmış... çaktırmayın işte...

çalan grup iyiymiş o zaman :) kötü hatırlanmadık en azından :)

uzun aradan sonra konser :)

9 Mart 2006 - odtü mimarlık anfisi - saat:15:00

odtü rock şenliğinde olmak güzel, eğlenceli olucak hersene olduğu gibi
herkesler gelebildiği bütün konserlere bekleriz

görüşmek üzere

oo şef=) süper
hadi kolay gele....
işleri yoluna koydugunuzu dolaylı bi şekilde de olsa öğrenmek mutluluk verici adınıza cok sevindim.. Başarılarınızın devamını diliyorum..=)

maresalx demiş ki:
fara demiş ki:
radyo bilkentin düzenlediği oraganizasyon içinde 25 kasım da saat 19:00 dan sonra bilkent speed de sahne alıcak...(uluslar arası bölümü)
bizim okulun yemekhanesinde çıkıcakmışsınız da :D
Oraganizasyon mu ney varmış :p
ona dayanarak ordan cıktı yani

sizin radyo topluluğundan bi arkadaşımız vardı, rocky 4 de çalıyo kendisi hatta, onun ricası üstüne gelmiştik bilkent e

alakasız insanlar vardı mixerde filan, garipti..

Geri