Ltd St-203 Fr

E

ernuynk

Merhaba arkadaşlar,

Bugün pera da gitarı denedim. Gitar strat kasa olması nedeniyle cazip geldi. Normal Squier Stratlarda 3 potans oluyor ve en üstteki potans gitar çalarken beni rahatsız ediyor. Özellikle arpejlerde. Fakat bunda 2 potans var bu yönden bana çok rahat geldi. Bunun yanında manyetikler SSS dizilimi yerine HSS olması ton yelpazesini biraz daha genişletiyor diye duydum. Özellikle Hambucker olması daha sert tonlar almamı sağlar sanırım. Bunların yanında kasanın vintage olması ayrı bir güzel geldi gözüme :)

Sorum şu, bu gitarı kullanan yada daha detaylı bilgisi olan varsa yorumlarını paylaşabilir mi ?

Bir kaç ay önce denemiştim pera müzikte.Klavyesi baya ince. İbanez'e alışkın biri olarak start tarzı gitarların genelde klavyeleri daha etli oluyor. Ama bu gayet inceydi hatta ibanezden bile ince geldi:) Birde yine hss olarak LTD gl 256 var. Onun klavyesi st'ye göre biraz daha kalın yani ibanez kullanan biri olarak yine rahat gelmişti. GL modelini hala alasım var. Görüntü olarak çok hoş. Manyetik takviyesiyle daha güzel olabilir. Düşük model olduğundan manyetikleri pek hoşuma gitmedi.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir kaç ay önce denemiştim pera müzikte.Klavyesi baya ince. İbanez'e alışkın biri olarak start tarzı gitarların genelde klavyeleri daha etli oluyor. Ama bu gayet inceydi hatta ibanezden bile ince geldi:) Birde yine hss olarak LTD gl 256 var. Onun klavyesi st'ye göre biraz daha kalın yani ibanez kullanan biri olarak yine rahat gelmişti. GL modelini hala alasım var. Görüntü olarak çok hoş. Manyetik takviyesiyle daha güzel olabilir. Düşük model olduğundan manyetikleri pek hoşuma gitmedi.

Denemiş olduğunuz LTD gl 256 ne yapımı acaba ? Bana Ltd St-203 Fr nin Çin yapımı olduğu söylendi. Bu yüzden kafam karışık.

Geri