Derbeder (Grunge)

ewt farukçum haklısın.çok fazla amatör grup war.ama bizim gibi sağlam yapan grup görmedim.maksat 2-3 akor değil alt yapıdır..tek amaç güzel müzik yapmak.fruk bu arada 2 hafta sonra Nil barda sahne alcaz ona göre...

helal olsun bi grubun kendine bu kadar güvenmesi ve piyasadaki diğer amatör grupları o kadar aşşağılayabilmesi büyük cesaret ama altyapınızın o kadar sağlam olduğunu düşünmüyorum!! ama piyasadaki birçok gruptan iyisiniz saygılarımı sunar çalışma ve başarılarınızın dewamını dilerim!!

ben amatör gruplar arasında bizimgibi alt yapıya önem veren çok görmedim demek istedim.tabiki kenisme çok güweniorum ki her konser sonunda grup elemenlarına teker teker teklif yağıyo bu da beni sewindiriyo şahsen.götümüz kalkık olsaydı şimdi burda değil size telewizyondan sesleniyo olurduk.unutmayınki biz mükemmelliyetçi bi grubuz.yanlış anlaşılmışsam affola... 8)

Dherbedhers'e başarılar taaa ç.kaleden :)
Bu arada nil bar da çıkcakmışınız(tebrikler) :)
Bu devamlı bi program mı olucak yoksa sadece bi konserlik mi :?:
Tekrar başarılar :)...saygılar...

zorba dost nil bar dewamlı olmicak sadece konser turnemiz dolayısıyla nil bardayız.nilden sonra büyük kolej ve istanbul galatasaray lisesi konserleri var.arada bar programlarıda yapıcaz.bizi takip ettiğin için saol... 8)

bahadır ben sarp.''götümüz kalkık olsaydı şimdi burda değil size telewizyondan sesleniyo olurduk''
vay anasını hohohohohhaaaa.bide bi altyapı tutturmuşun gidiosun ne olm bu altyapı.grup kendi şarkılarını yapınca gruptur.başkalarının şarkılarının aynısını çalıp da altyapıdan bahsedemessin.ayrıca bi cover yapıncada şarkı birebir çalınmaz çalınırsa o cover olmaz sadece onun taklidi olur.bide şakagibi nin tarzı bambaşka bi olay zaten.tartışmaya bile gerek yok.ama alt yapıdan bahsedilecek olursa bence çok çalışınki kendi tarzınızı oluşturup şu teoman sapığından bi kurtulun.bacağıma attırdım oluk oluk amanın bow ehehhe

lepistes_davul demiş ki:
Şşşş dağılın bakiim. Rahat bırakın vokalistimi :LOL:
alttaki imzanı değiştirmen gerek heralde öyle düşünüyorum.sokak köpekleri forumunda yazılan yazı cem e aittir.altında sokak köpekleri yazıyo neden anlaşılamadı anlamadım.gruba kimse girip çıkmıyor orda belirtildiği gibi.başarılar sizede

Beyler birz abartmışsınız kendinizi ama iyisiniz. ("götümüz kalkık olsa size televizyondan seslenirdik" olayı da hoş diil :)
Nil de size başarılar devamını dilerim
saygılar...

bizizde sizi dinlemiştim ilk bakışta kulağa iyi bir müzik geliyor ama şarkılara biraz daha yüklenirsek daha iyi olur misal gitar tonları dumanlara oldukça sert uyumunuz hoş ileride daha da iyi olacaksınız ama bir şekilde cover yaparken daha orjinal çalmanızı tavsiye ederim başarılar..

efendi_miagiea demiş ki:
lepistes_davul demiş ki:
Şşşş dağılın bakiim. Rahat bırakın vokalistimi :LOL:
alttaki imzanı değiştirmen gerek heralde öyle düşünüyorum.sokak köpekleri forumunda yazılan yazı cem e aittir.altında sokak köpekleri yazıyo neden anlaşılamadı anlamadım.gruba kimse girip çıkmıyor orda belirtildiği gibi.başarılar sizede

Bu bir organizasyon için yazılmış bişeydir. Ben Cem'le konuştum bu konuyu ayrıca. Sadece profil bölümünü kullanamadım bi ara o yüzden değiştirmedim. Ayrıca bunu senin söylemen değil Cem'in söylemesi daha doğru olur..

Bahadır kusura bakma forumu kirlettim hafif :LOL:

Dherbedhers' coverları olağan şekilde sunabilir ama untmayın cover şarkılardaki bass lifleri ve sololar bence gayret gerekiyo we bunu da başarıyla yaptığımızı düşünüyorum.kendi şarkılarımız üzerinde çok ciddi çalışıyoruz 3 tane hit olacak parçamız var.sert konusunda bişey söylemicem sadece bizim hoşlandığımız tonlar.bu arada 17 mart perşembe günü saat 19:30 da nil barda sahne alıcaz tüm dherbedhers ve müzik severleri bekleriz... 8) (konuyu daha fazla uzatmayalım kusura bakmayın yanlış anlaşıldım)

Bence herşeyi güzel yapıyolar.alt yapı açısındanda iyiler ileride bence iyi yerlere gelicekler.nil bar konseri iyi olcak.nilde görüşmek üzere.Dherbedhers' Dİnlemek büyük bi zewk ve erdemdir...

bass liflerinden bahsetmişsin demek istediğim bu değildi uyumunuz hoş diyorum sadece gitar bişey çalarken bass davulla birlikte gidip gitardan daha farklı çalıyor bu sorunu hallederseniz daha da iyi olursunuz sadece bir öneri yanlış anlamayın başarılar..

Falling_in_Love demiş ki:
Bence herşeyi güzel yapıyolar.alt yapı açısındanda iyiler ileride bence iyi yerlere gelicekler.nil bar konseri iyi olcak.nilde görüşmek üzere.Dherbedhers' Dİnlemek büyük bi zewk ve erdemdir...
bahadır olm falling in love'ı benden oğrendin we daha sora baska kullanıcı diye bana yutturmaya çalısıyorsun senin olduğun çok belli zaten yanda gönderilmiş mesajlar 3 diyo casusluk diz boyu nasıl iş
lan bu? buuuuu 1
ikincisi kendi grubunu kendin ovme bırakda baskaları övsun ben senın yaptıgın isten bi bok anlamadım hadi neyse.
3. yaw istanbul konseri diyorsun da annenler izin vercekmi acaba ahhah neyse hadi bakalım kolay gele huha :LOL:

Geri