DikkatŞahan Çıkabilir!

Tv 8 de çıkıyor. Şu Zokadaki adamın programı bence çok başarılı hele şu gerçek kesiti yaptıkları kısımda koptum. Sizce nasıl?

Az önce izledin herhalde.Çok iyi canlandırıyor ama çok zor güldürüyor beni belki de bu taklitlerin daha önce de defalarca yapılmasındandır.Gerçi Cem Yılmaz'ı görünce şaşırdım, komikti. :) Gerçek kesite gelince, hiçbirşey kendisinden daha komik olamaz.

Çok zor gülen arkadaşa katılmıyorum..TV'deki bayık komedi dizilerinden ve Levent Usta (Kırca) 'nın fakir edebiyatı çizgisinden bir türlü kopmamış skeçlerine bırakın gülmeyi sinirlenir olmuştum ki, geçen cumartesi gecenin köründe bu adam beni gülmekten öldürdü..

"Tehlike Çanı" her zaman komik olan skeçlerden.. Bu haftaki "Acur Ariza" çok şahaneydi. Geçen hafta "Kadının Haykırışı" diye bir skeç vardı ki akıllara ziyan. Biz ev içi yerlere yattık gülmekten.

Hem anti-medya duruşuyla hem müthiş oyunculuğuyla hem de kaliteli esprileriyle taze bir soluk getirecek bence piyasaya.

zafer666in_arkadasi_orcun demiş ki:
Gerçek kesite gelince, hiçbirşey kendisinden daha komik olamaz.
gerçekten de öle :D geçen yıl felan gecenin bi yarısı da yayınlanıyodu izliyoduk kız arkadaşımla. o saatte bile güldürüyodu.
-konuyla alakasız olucak-
biz gülüyoz ama böle programlar 'ilahi adalet' muhabbetine insanları duyarsızlaştırıyo. yani sokakta bi cinayet işleniyo ya da bi kıza tecavüz ediliyo insanlar yürüyüp geçiyo. tamam korkarsın karışmazsın ama bare polis çağır. 'allah belasını verir nasıl olsa' mı diyolar bilmem.

Son yıllarda izlediğim en eğlenceli program kesinlikle. Zaten editörü Alper Mestçi. Yıllardır televizyonda, gazete ve internette süper işler yapıyor. Şok programı, Zaga skeçleri, Milliyet'teki Serin Duruş köşesi, www.shockhaber.com sitesi...

Şahan Gökbakar da çok iyi bir oyuncu. İnşallah bu kaliteyi çok uzun süre korumayı başarırlar :)

Bayılırım!!
Zaten "Zoka" da çok eğlendiriyodu kendisi beni..
Espiri anlayışı benimkine çok uyuyor onun için izlerken çok egleniyorum..
Ama gülmeyen arkadaşımıza da hak veriyorum, çoğu insana uymayan bir espiri anlayışı var çünkü adamın..
www.sahangokbakar.com
=)-

Böyle bir programa ihtiyaç vardı...Artık sıkıntı veren kalıplaşmış skeçlerden oluşan programlardan daha iyisini yapan bir program...
Bu arada programın tekrarı pazar 18.30 da...

zoka da belli etmişti yeteneğini ama ben şahsen bu kadar iyi beklemiyordum, son 2 bölümü izledim ve çok güldüm.
bu hafta ki karısını odaya kapatan adamın olduğu skeç süperdi.
-evliliğimizin 2 meyvesi oldu...siz nesiniz yavrum?
-meyvee...
:D
asiye ölesiye diye bi şarkı vardı o da çok iyiydi.

Cok güldüm ya...Pazar-i-keyf skecinde koptum!!!
Aklima geldikce olur olmaz yerlerde gülme krizlerine soktu beni bu program,Allah razi olsun!
Ayrica, Sahan´da oyunculuk konusunda az degilmis..

zoka çooook daha iyiydi.çünkü orada bir kandırmaca var ve karşısındaki insanın hiçbir şeyden haberi yok.yani olaylar çok doğaçlama gelişiyordu ve durum komedileri oluşuyordu.oysa bu program komedi programı yani amaç espri yapmak.durum böyle olunca esprinin doğallılğı ortadan kalkıyor.belki zamanla bu programada alışırım. :?:

ben ilk defa dün izleyebildim gülmekten karnıma ağrılar girdi bu zamana kadar kaçırdığım bölümler için de baya bi üzüldüm gerçekten çok güzel

bu bölüm iyi değildi ama geçen bölümler süperdi yaa...
adam ata demirer olmaya uğraşıyo bence (ne kadar becerebilirse artık..)
ama geleceği parlak....
(annemle birlikte en çok tehlike çanı ve şu gizemli olaylar bölümüne bitiyorus...berkutta idare eder..)

AnJeLiQ demiş ki:
bu bölüm iyi değildi ama geçen bölümler süperdi yaa...
adam ata demirer olmaya uğraşıyo bence (ne kadar becerebilirse artık..)
ama geleceği parlak....
(annemle birlikte en çok tehlike çanı ve şu gizemli olaylar bölümüne bitiyorus...berkutta idare eder..)

Ata Demirer mi ?!! Tombik ve komik olan her oyuncu Ata Demirer'e mi benziyor demek bu?

Şahan Gökbakar'ın oyunculuğu Ata Demirer'inkini 7 'ye katlayıp cebine koyar.. Espri kulvarları farklı da olsa Ata Demirer 'inkinden daha uzun soluklu olduğu kesin.. Seninle aynı görüşte değilim bu hususta..

"Tehlike Çanı" ve "Adeta Gerçek" süper oluyor.

Korkuyorum evladım.. Korkuyorum yavrum... Omen bu yau... :D

Tabii bi de Berkut var... "Burak Kut ben senin baban değilim"

Berkut - Civelek Yarim

gelmiş 14 yaşına,
bilmezdim ki başıma.
gelmiş 14 yaşına,
bilmezdim ki başıma.
gidiyordu ah bitmiyor çileler,
gidiyordu sevişmeler derbeder.
gidiyordu ah bitmiyor çileler,
gidiyordu sevişmeler derbeder.
derbeder derbeder derbederbederbederbeder
gidiyordum, ah biliyordum.
civelek civelek mercimek yarim.
görüyordum yar seviyordum,
gidiyordum ah biliyordum,
gidiyordum yar billiyordum
civelek civelek mercimek yarim
gidiyordum, görüyordum, yar biliyordum.
seviyordum, ah görüyordum, civelek civelek yar mercimek yarim.
sabahları kör karanlıklara uyanıyordum, bir peksimet sıcaklığında.
ve önümdeki yumurtayı kaşıklıyordum, rafadan kayısı kıvamında.
aşkı biliyordum gözlerinden, okuyordum her gün ve dana madalyon giyiyordum treyle taksicilerin durağında
ismet usta söylerdi, aşk için ölmeli mi?
aşkı bilmem ama senin için ölmeli be kadın, senin için ölmeli be kadın, senin için ölmeli be kadın, senin için ölmeli..
biliyordum, ah görüyordum.
civelek civelek mercimek yarim
gidiyordum, yar seviyordum.
civelek civelek ya ya ya ya yaariiiim...

Geri