DikkatŞahan Çıkabilir!

Berkut - Asiye

When ı was a little child
I always walking down the streets for meeting you
You dont know my name baby
My name is Berkut but everyone knows me
When ı was in love with you you were 8 and ı was 4 that’s why i’m in love with you
Everyone knows my name, my name is berkut you don’t understand my name eveything??? ı say you
I love you asiye
I love you asiye
I’m in love with you asiye ÖLESİYE
I love you asiye my baby
I love you asiye my darling
I love you asiye ÖLESİYE

cem yılmaz lıyı anlattılar bugün bana geçende ben saner le sülin i izlemiştim ama programın ismini bilmiyordum çok iyiydi ya :D ne zaman oynuyo bu

En cok sevdigim skec Berkut'un tehlike cani programi sirasinda babasi ile yuzlestiginde idi ...
Bence iyi bir komedyen , gelecegi parlak ...cok ince espiriler yapabiliyor ve tempoyu hic dusurmuyor ...

bazı espriler baysa da güzel yani...adam iyi iş yapıyo ya valla... o liselim parçasına bitiyorum zaten..:)

Ben de daha bu hafta keşfettim,evet gerçekten yetenekli bir arkadaşmış...Küfür etme hastalığına tutulan entel skecine çok güldüm...Bir de "esprili taksici "oldukça iyiydi...Henüz "işte budur!" diyemesem de,bir çok komedi programını solladığı aşikar,tebrik ederim...

Geçenlerde izledim bir skeçde kadın programlarıyla dalga geçiyordu kadın tipine girmiş kocası canlı tel bağlantısında
"neee diyonnn ben bakıreyımmmm kocam bana tecavuz ettii 3 çocuğum varrr gerizakalııı" allahım ya çok komik hatırladıkça gülmekden ölüyorum biryerlerde bulursam kaydını ya da tekrarında video'ya çekicem :LOL:

Cornflakegirl demiş ki:
Geçenlerde izledim bir skeçde kadın programlarıyla dalga geçiyordu kadın tipine girmiş kocası canlı tel bağlantısında
"neee diyonnn ben bakıreyımmmm kocam bana tecavuz ettii 3 çocuğum varrr gerizakalııı" allahım ya çok komik hatırladıkça gülmekden ölüyorum biryerlerde bulursam kaydını ya da tekrarında video'ya çekicem :LOL:

Ama çok güzel dalgaya alıyo demi. Yanındaki kadın da sen ne yüzle çıkıyosun diye aşağılamaya başlıyo. Orada daha da kopmştum ben :D :D

Ben ilk defa bir turk kanalina bakiyim dedim ve bu programi gördum. Mukemmel bir sey olmus. Ne zaman yayinlaniyor? Benim izledigim tekrardi herhalde Pazar gunu...

Çok yetenekli bir arkadaş...Tiplemeleri çok yaratıcı.Bence de büyük kanallardan birine geçer yakın zamanda.
zoka adlı yarışma da çok güzel.Bir bölüm vardı güya dans hocası millet dans ederken sorular soruyor. Çok gülmüştüm.

saner ile sulin olayi da komikti ..

Sulin ( agzinda sakiziyla ) :"ben ona umit vermedim ki hani turkiye'nin gelini oldugum icin hani... ben ailemde babam abim baya sakatlar yani tutucu bi ailem var bende sasirdim beni nasil gonderdiler yarismaya ama iste "...

Geri