DikkatŞahan Çıkabilir!

sahanın en bomba karakteri recep ivediktir....onun tv8deki bolumleri dahil hepsi birbirinden komiktir...kim 500 milyar istemez de ise tavan yapmistir diyebilirim...ben bi de bulent binbasi seviyordum onu erken bitirdi ama...adeta gercek gereksiz bence hep aynı olay cunku...30 bin kadinla birlikte olan adam da guzel harbiden

ben sahanı tv8 den berı ızlıyodum acıkcası o bolumlrı benı gulmekten olduruyodu cunku agzına gelenı cekınmeden soyluyodu nezaman atv ye geldı kı herkes bılır atvde komedı programının yapılmıyacagını ızlemeyı bıraktım.cunku eskı dogallıgını bıraktı sureklı unluler felan cagırdı su son sıralar yıne eskı tıplemeler gerı dondu ve ızlemeye basladım ama sanırım sımdı tv den kalktı.bence kendı ıyılıgı ıcın kanal d ye gecmelı okan bayulgenı taklıt etmeyı keserse tabı cunku hıc beceremıyo

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

şahanı ilk çıktığından beri büyük bi hayranlıkla izliyorum. bilgisayarım onun videolarıyla dolu zaten :) hele bu kim 50000 istemezki yokmu :D her izlediğimde ayrı gülüom. çok başarılı. üstelik çokda genç. şahanın dahada başarılı olacağına inanıyorum
saygılar

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

hakkaten ya bu sıralar dikkat şahan çıkabilir yok zaten ben de çok izlemedim atvye geçtikten sonra ama dişi yakarış favorim çok komik gerçekten (cengüüüüüzzz :D )

FuNKY-E demiş ki:
recep ivedik. şahanın o kadar yaratıcı olduğunu düşünmüyorum ama bu karakter harbiden yarıyor adamı. ki sokaklarda herkesin recep ivedik ağzıyla konuşmasına alıştım :D ben de dahil.

bu recep ivedik karakteri film olmuş galiba. şubat'ta gösterime gireceğini duydum. bu karakter iş yapabilir. son zamanlarda komedi dünyası kısırdöngüye girmişti. hatta fragmandan iki replik.
bu ne saçma hayat bu ne dingil hayat ya bu ne gopuk hayat bu ne manyak yaşam tarzı, bu ne bohem ya!!! :D

-salih abi sen facebook a üye misin?
-yok ama iyi bir şeyse olabilirim
-boşver hiç bulaşma zaten artık çok amele kaynıyor bende çıkmayı düşünüyorum
. :D

film olayını zaten biliyoduk ta replik acaip iimiş yaa :D
recep ivedik demişken aklıma "kim 500.000 istemezki" parodosi geldi, recep ivedik in en güzel canlandırıldığı parodi bence bu parodi, arka arkaya 3 seriden oluşuyodu,manyak bişeydi o yaa :D
şahan genel olarak Türk insanını tanıyan bi adam, insanımızın neye güleceğini biliyo ve aklındaki şeyleribuna göre yansıtıyo oyunlarına, kendine özgü bir tarzı var, başarılı bence...

-niye o tarafa baktın?
-memen goluma değdi ya biraz banik oldum.:D

-gonuşma leenn!

-merhaba ben murat. goyiyim de dur at.

- ah aahhh testestoronlarım gitti.:D

-birazcık agresifim gompleksliyim amma perdelerimi kaldırdığımda kedi gibi bir insanım.

bu film sanırım çok kopartacak insanları...

Geri