DikkatŞahan Çıkabilir!

metin tok ve küçük çocuk tiplemeleri güzel, çok fena tükürüyo velet,

özellikle olimpiyat stadındaki küçük maradona'nın söylediği "şampiyonlar ligi müziği" ve tezaruhatlar :D
diğeri de küçük neo'nun matrix ananın ..... diye bağarması bomba olmuş.

www.captureTV.com sitesinde var çoğu bölümleri. ama ben şu "yan-sön"ü bulamadım. o da iyiydi.

"yavvvv yavvvvv tamam bırak yaa bırakkksenin dünyan dönüyor benimki dönmüyor" :D

"tavuk örümcekhtir beee 5 yaşındaki çocuk bilir bunu beee" :D

Replikleri çok basit bazen ama girdiği tripler, mimikler, jestler acaip eğlendirici.. Ben tuttum şahsen, böyle giderse çok daha iyi şeyler yapıcaktır..

O küçük çocuk var bir tane sağa sola tükürüyor..Mimikler mükemmel onda ya.Matrix te beş minareee :D Bu arada Fatih Solmaz'a gönderme yapmasının nedeni,Fatih Solmaz'ın dergide bununla ilgili birşeyler yazıp çizmesidir.Sanırım sol kroşe diye bir bölüm vardı orada laf atmıştı buna, aslında laf değilde yumruk atmıştı :).Birde bu Şahan'ın birkaç bölümünde ekşi sözlüğe laf atması öldürüyordu beni :D

oktay sinanoğlu ile dalga geçtiği "sinan sağıroğlu" tiplemesi ve hikaye anlatan "xxx Amca" dışında pek eğlenceli bir tarafını göremiyorum.. Ha bir de Mahmutpaşadan VCD'ye skeci vardı ki efsanedir..

"köpekbalığı geldi, ossurdum gitti.."

Geri