DikkatŞahan Çıkabilir!

Hayri Gülle süper karakter 2008'de oyum kesin ona :D Özellikle ege'yi karadenize taşıma projesini destekliyorum. Benim şimdiye kadar şahan da izlediğim en komik skeç alkolmetre konulan tehlike çanıydı. O bölümde konuk olan doktorun olayı anlatamayıp sürekli kahkaha atması öldürdü beni. Bu şahan hiç konuşmasa bile gülüyorum. Bir insan dişi yakarışta sağ alttaki cengiz budak resmine bakıp bakıp güler mi ya :D Ben gülüyorum valla

Şahan pazartesi günü atv ana haber bültenine çıkmıştı..orda programın cumartesi günleri 23.00 da olacağını söyledi..hatta Ali Kırca'yla konuşurlarken reytingmetre de koydular:) Eylül'de başlıyormuş ama tarihi daha belli değilmiş arkadaşlar....

Bir insan dişi yakarışta sağ alttaki cengiz budak resmine bakıp bakıp güler mi ya :D Ben gülüyorum valla

+100000 :D (avatar harika)

herifin egeyi karadenize taşıma projesi ve boğaza köprü yapmayıp boğazı kumla doldurma projesi hayatım süresince duyduğum en saçma şeydi yahuu :D :D :D :D :D :D

bide ADETA GERÇEK diyorum başka bişey demiyorum(AAMANN TAANRIIMM HERKEESİİİ ÖLDÜRDÜÜM) :D

adam bence kısa surede ıı ısler yaptı.bence atv ye gecmesıde kendısı ıcın cok ıı olacaktır.daha cok ızleyıcıye sahıp olacaktır.ona yenı yayın donemınde basarılar dılıyorum

bencede cok deli bi adam özellikle metin tok ( kimsenin gelmediği gelipte bilmediği bilipte konusmadiği yerdeyiz bu hafta matrixteyiz=)))) ) sora cevizkıran ve metropol hunter...adam bu 3ünde beni yariyo aslinda adam komik hatta cok komik hatta ve hatta asiri komik... baslasada gülsek artik...

Ya bu adamın " Masal Saati " programını sunuşu mükemmel. Masalın içine ediyo ahauahua. Yarım kalıyo, " Eveeeeeeet fayt gılap " diyişi var kopuyorum ya. :D

Bir de Camdaki Adam'da " 2 bira çaktım, gendime geldim" demesi çok bomba..

Diğeri de, Tehlike Çanı'nda " Ver müziği, biiiiiz " diye reyting artırmaya başlaması :D

Geri