Redd

moonriver23 demiş ki:
dün gece ntv de cok guzel bir performans vardı. keşke ilke de çalsaydı :( ama yinede güzel konuştular beliki banu güven de onlara hayrannnn.
banu güven hayran ıya belli prensesin uykusuyumu sölerken nasıl öler içten içe geçti walla..kafası önde flm :)
canım benim ya bayılıyorum walla ona :p

albüm canavar ilk albüm e önyargılı yaklasmıstım ama bu albüm de artık bravo demek ten kendinmi alamıyorum

ben sevdim bu grubu bence başarılılar :LOL:

Yönetici Uyarısı: Mesaj düzeltilmiştir. Tamamı bold, italik, büyük karakterde ya da renkli yazmak Forum Kurallarına aykırıdır.Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

dun galatasaray üniversitesinde cosmus, costurmus, islatmis, islanmis harika grup oldugu bir kez daha gostermistir redd. denize karsi, bogaza nazir wall da bir baska oldu.

---------------
manzaraya daldim ses cikarma !

zaarolsamda demiş ki:
dun galatasaray üniversitesinde cosmus, costurmus, islatmis, islanmis harika grup oldugu bir kez daha gostermistir redd. denize karsi, bogaza nazir wall da bir baska oldu.

---------------
manzaraya daldim ses cikarma !

organizasyonun azizligine ugranmasa (yagmur hikaye) daha da uzun bir keyif olacaktı.

Pek severim bazı şarkılarını!..Acaba tarzı neydi,ne değildi gibi merak ve kuruntulardan arınarak dinledim,memnunum... ;)

redd mtv world chart express de 10 numaradan listeye girmiş arkadaşlar www.redd.com.tr adresinden alınmıştır bilgi hafta sonu mtv de yayınlanacakmış.

REDD “FALAN FİLAN”, MTV WORLD CHART EXPRESS’TE

Klip,
24 Haziran Cumartesi günü 10.00'da,
25 Haziran Pazar günü 20.00'de,
30 Haziran Cuma günü ise 18:00’da yayınlanacak