Redd

21 temmuz çubuklu konseri gerçekten çok iyiydi. her konserde daha da harika canlı performans sergiliyorlar. ve ben her geçen konserden sonra daha da çok seviyorum bu adamları.

falan filan guzel bir parça ilk çıktıklarında begenmemiştim ama şu an begeniyorum başarılı bir grup soft rock dinlemek için iyi bir fırsat

ya özellikle doğanın harika bi sesi var pink floyd u cok sevdiklerini biliyorum çok carpıcı sözler yazıyolar felsefe de mükemmel hadi hayırlısı bakalım

Redd gerçekten çok saglam bir grup. Albümü alinasi, bol bol dinlenesi, konserleri takip edilesi bir yani var.birde güzel bir forum sitesi var.samimi bir ortam ve redd grubunun üyeleriyle irtibata gecebilirsiniz.www.redd.com.tr

canlı performanslarının şahane olduğunu bıkmadan usanmadan binlerce kere söyleyebilir , hatta binlerce kere gidip dinleyebilirim. nitekim yine gidip yine dinleyecek ve yine deliler gibi eğleneceğim. katılmak isteyen varsa buyursun 6 ekimde balansa..

videoslave demiş ki:
pessimistic_cry demiş ki:
O kadar da mükemmel değiller.birkaç şarkılık gruplardan olduklarını düşünüyorum...

belki de o birkaç şarkıyı bildiğin için böle düşünüyosundur...albümü alıp da kötü yorum yapan biriyle karşılaşmadım bugüne kadar :D
o zaman ben ilk oldum videoslave...Gerçi albümü almadım hediye edildi ama yine de tüm albümü dinleyip "vasat" diyen biri var karşında :D