Haluk Levent

Bu zaman olayına neden bu kadar takılınıyor ki!Herşeyde biraz aksama olması normal...Olan şeyde sadece aksama söylenilenler yapılmış işte...Daha ne istiyonuz...Birilerinin canını sıkmak mı?

Her İnsanın Bir Haluk Leventi Olsaydı

Her İnsanın Bir Savaşı vardı.İnsan Umut savaşcısıdır.Çok Kötü bir insandır belki o evet ama bişilerin peşindedir.İnsandır ! İnsandır İyi yada kötü hayalleri olan.Bir Hayal kurup gerçekleştirebilmektir.Karakter yada kişilik analizlerini yırtıp atın.İnsandır Protesto etme mecburiyeti olan...

Yok oluş günü ne yapar insan.Ya şarkılara yada ''ya gardeşim zararlı avu dedirten '' '' sigaraya kabaca cigaraya.''
HA TABİ YOK OLDUÐINU zanneder oysa hiç olmadıgı gibi vardır.en azından kader,uçurum,ayrılık,azrail gibi kavramlar için vardır..
Savaşmak zorundadır .İşte o an geldiğinde

Gözyaşını artık anne bile anlamaz.zayıftır ama hiç olmadıgı kadar hırslı ..cam kapı hiç bu kadar zarar görmemiştir.O an mutfaktaki bıçağa uzanabılme ıhtımalı yaşayabılme ıhtımal kadardır.Ya şarkılar yoksa ne yapardı sorunusu hiç sordunuzmu yada hiç yağmur yağmazsa ne yapar bu gül ? de hadi gül..gül bakalım ...

Bir televizyon kalaında geçen alt yazıdaki Bir ülkenın maddi değerler uğruna öldürdüğü insanların tablosuna hiç bir anlam veremezken

Sıtkı sorarki ..

Her İnsanın Bir Haluk Leventi Olsaydı.........

insanlarin birbirini parçaladigi bir ülkede fazlasiyla insancil kalmis bir yürek onun ki..kalbinde siddetten baska seyler barindirmayanlar,onu anlayamazlar.ve sevmemeleri de daha hayirli:sevgi nedir biliyorsan,Halukun sanati odur iste!

HALUK LEVENT’İN HAYATI ÇİZGİ ROMAN OLUYOR!!!!! SİZİN ANINIZ DA BU ÇİZGİ ROMANDA YER ALSIN MI?

Evet yanlış okumadınız. Haluk Levent’in hayatı Çizgi Roman oluyor. Yaklaşık iki yıldır gündemde olan Proje sonunda hayata geçti. Haziran veya Temmuz ayına yetiştirilmesi planlanan çizgi romanın çizimlerini “Moritosun Düşleri” kitabından tanıdığımız Nuri Kurtcebe gerçekleştirecek. Hikaye editörlüğünü ise Akay Ertit üstlendi. Haluk Levent ile yaşamış olduğunuz veya olmadığınız ama bildiğiniz bir anınız veya öykünüz varsa [email protected] adresine gönderin. Sakın kafadan atmayın çünkü seçilen hikayeler Haluk Bey’den de onay alacak. Gönderdiğiniz anı veya hikaye çizgi roman da yer alırsa başta Haluk Levent’in çizgi romanı ve yeni türkü albümü olmak üzere bir çok sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Haydi asılın tuşlara

evet bende üyeyim aslındaorada ağırlığımızı koymamız lazım oradaki forumlara protest tarzda ciddi şeyler yazalım ki görsünler rock nasıl olurmuş. bu yazı halukweb sitesinden

filthy daha önceden demiş ki:
gitar_atolyesi ve obezdoktor kendi kisisel sorunlarinizi, karin agrilarinizi gidip ozel mesaj yolu ile halledin. Sabahlari tv'de cikan "kadinin sesi" programindaki kocalarini sikayet eden hanimlar gibi yaptiklarinizi anlatmayin. Baska bir web sitesinde veya forumda olan biten olaylardan bize ne? Baslik sizin gibi gereksiz tartismaya sebep olan kisiler yuzunden temizlenene kadar kilitli kalacaktir.

Gereksiz tartışma, polemik içeren mesajlar silinmiştir ve bu tür olayların tekrar yaşamaması inancı ile başlık tekrardan açılmıştır. Bundan sonra gerek bu başlık gerek ise diğer başlıklar altında abuk sabuk, başlık konusu ile alakasız mesajlar atıp ortalığı bulandırmaya sebep verecek üyerlerin TurkRock.com ile ilişkileri kesilecektir. Ortalığı gereksiz yere bulandırmaya sebep verecek kişileri site yönetimine bildiriniz, başlık altında cevap vermeyiniz.

Bu başlıkta konuşulması gereken Haluk Levent'in müziğidir. Başka web sitelerinde olan biten olaylar ne bizi ilgilendirir ne de Turkrock.com üyelerini. Bunlara sebep verecek kişi, bir daha uyarılmadan atılacaktır.

Kaldığımız yerden devam lütfen..

(d.n: Lütfen yazmış olduğum bu mesaj hakkında forumda yorum yapmayınız, konu daha fazla dağılmasın. Bu yazıyı okumuş olup görmemezliktenn gelin yani:) Bu konu hakkında söylemek istediğiniz birşey varsa bana özel mesaj yolu ile ulaşınız..)

albümün bir örneğini annesine yollamış...Adı bellı zaten albumun"annemin türküleri"...annesi beğenmemiş..ben sana böyle mi söylüyodum demiş...:)

arkadaşlar belki daha önceki sayfalarda yazdılar ama,haluk levent cumartesiyi (F d nin cumartesi)nasıl berbat etmiş resmenkatletmiş biz bizdik kimizdik falan
ilk dinlediğim de şok oldum valla

sevgili denoktabenokta,yazdığınızın bir de türkçesini ya da yazmaya çalıştığınız cümleye özne yüklem tümleç ve en önemlisi fil ekleyerek yazar mısınız...Sanırım 2 sene önceki albüm hakkında bi şeyler yazmaya çalışmışsınız...Geriye ket vurma ayları sanırım...

ben albümün nerdeyse tamamını (iki şarkı hariç) dinleyebilmiş şanslılardan biriyim. en azınDAN ŞUNU SÖYLEYEBİLİRİM Kİ TÜRKİYE DE BUGÜNE DEK BÖYLE BİR ALBÜM YAPILMADI.

türkülerin böyle bir yorumunu dinlemedim. bence mükammel olmuş.

albüm, türkülerin rock yorumunda yeni bir çığır açacak, yeni bir devri başlatacak.

şimdiden teşekkürler haluk levent

denoktabenokta demiş ki:
arkadaşlar belki daha önceki sayfalarda yazdılar ama,haluk levent cumartesiyi (F d nin cumartesi)nasıl berbat etmiş resmenkatletmiş biz bizdik kimizdik falan
ilk dinlediğim de şok oldum valla
Ferudun abi ile Haluk abinin tarzlar biraz Farklı olduğu için Butür Düşünmen Normal ama haluk Levent Tarzı olarak Dinlersen Harika olmuş bence

Geri