Haluk Levent

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği kişilere yönelik hakaret ve/veya küfür içerdiğinden silinmiştir. Bu tavrınıza devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği kişilere yönelik hakaret ve/veya küfür içerdiğinden silinmiştir. Bu tavrınıza devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Konuyu diriltmeye ne dersiniz? Haluk Levent Türkiye'de rock müziği en iyi icra edenlerden birisidir. Hatta Türkiye'de rock'ın temellerini atanlardandır.

Rock ın tremelini atnlardan biri değildir.Yanlış bilgi vermeyin.Rock müziğe katkıda bulunan bir insandır Haluk Levent.Çıkardığı tüm albümlerini arşiv yapar severek dinlerim.( annemin türküleri hariç ) Ve artık diğer anadolu rock :S sanatçılarıyla kıyaslamamak gerekir.Artık aşmış caz bile yapabilen birisidir haluk levent.

Sevende olur sevmeyende ama su bı gercek ki HALUK LEVENT türk rock dünyasında ve anadolu rockda en önemli isimlerden biridir.Kariyeri,şarkıları,kişiliği tartışılamaz.O yıllar boyunca bizimle yıllardır hep begenerek dınlıyorum.Belkide yeri doldurulamayacak isimlerden bir tanesidir HALUK LEVENT.

Haluk Levent yeni albümü Karagöz ve Hacivat bayramın birinci günü tüm müzik marketlerde

1.Zifiri
2.İki Engel
3.Şehit (Bazı Günler)
4.Seni Görmem Lazım
5.Kürdi
6.Sürgün 1 (Haydar Haydar)
7.Sürgün 2 (Ötme Bülbül)
8.Şehrimden Şehrine
9.Filistin
10.O Kendini Biliyor
11.Gürkan
12.Nenni
13.Sevgi Üşümez
14.Kral Çıplak
15.Srebrenista

Haluk Levent dönem dönem inişli çıkışlı bir grafik çizsede genelde belirli bir seviyenin altına hiç düşmedi müzik kalitesi anlamında.

• Sevdana Gönül Verdim
    Söz & Müzik: Burak Çetin
  • Ağlama Bebeğim
    Söz & Müzik: Ahmet Kaya
  • Kan Revan İçinde
    Söz & Müzik: Murat Yılmaz Yıldırım
  • Hani Var Ya
    Söz & Müzik: Birol Can
  • Ya Savaş Yada Kaç
    Söz & Müzik: Tufan Acil
  • Ömrüm Sanki Bir Gündü
    Söz & Müzik: Akay Ertit