Blackout

Merhabalar.

Blackout;

Vokal: Aylin
Gitar: Emre (ben)
Bas: Haşmet
Davul: Celal

olarak faaliyetlerine başlamıştır.

Tarzımız çoğunlukla 80'ler, hard&heavy. :twisted:

her salı 22:30'da Biziz'deyiz
Bekleriz...

Başarılar diliyorum, 80' ler repertuarı süper, :twisted: bereketli, enerjik, nice guzel programlar dileğiyle, Saygılar, sevgiler....

selamlar..yeni parçalar eklediniz mi? bu arada salıları da programa başlıyoruz...o yüzden bi süre gelemiycem...gerçi yorgun olmazsam çıkışta uğrayabilirim...

bu arada tarzınız 80'ler heavy ama biçok grup artık bu başlık altına sokuyor kendilerini...sizin repertuar çok farklı çok özel ve güzel parçalar var....bence burdan biraz örnek verip rock severleri bilgilendirebilirsiniz..
artık hep aynı şeylerin çalınmasından sıkılan müzikseverlere duyurulur...grup çok sağlam

Sağolun arkadaşlar, mesaj yazan herkese teker teker teşekkür ve bizlerden de selamlar, sevgiler.

Birkaç örnek yazayım çaldıklarımızdan: Rainbow, Dio (solistimiz hastasıdır. :) ) , Mr. Big (ben hastasıyım :twisted: ), Queensryche, Judas Priest, ABBA (gerçekten), Van Halen, Scorpions...

Hatırlatayım, bu akşam (salı) biziz'deyiz.

selamlar....dün geceki program süperdi....uzun zamandır bu kadar keyifle müzik dinlememiştim...bu arada Metallica da harika olmuş....rock seven tüm arkadaşların bu grubu mutlaka izlemelerini tavsiye ediyorum...çünkü hiçbir grubun çalmadığı( çalamadığı) çok özel parçaları çalıyorlar....bi bar programından çok konser soundunda dinliyoruz...Başarılar....Haftaya SALI gene BİZİZ'deyiz..

Teşekkürler. : )

İlginçtir, bu hafta biz de acaip eğlendik. Bir şekilde ekstra gaz vardı hepimizde..

Bekleriz her salı. : )

Ben de sizin programa gelemiyorum gerçi uzun zamandır.. : (

bu akşam Biziz'e gelemeyeceğim...zira yarın bir sınavım var..(kaç yaşına geldim hala sınav sınav bıktım....) Blackout grubuna bu akşamki programında başarılar dilerim...

selamlar.....hava süper yarın veya ondan sonra ve ondan sonra sınavım da yok....bu akşam Biziz'deyim....ve inşallah tam program kalıcam...

21:30-22:00 arasında başlıyosunuz galiba..?

Çok teşekkürler. : )

Flatline, yeni bir grup. Çalışmaları tamamlanmak üzere, umarım yakında onun hakkında da ayrı bir başlıkta konuşmaya başlarız. Grupta benden başka Öniz ve Celal de var.

Geri