Djinn Stylo (Alternative Metal) - Ankara

Çağlar eyvallah kardeş bende sizi seviyorum !! tabi siz en önde olursunuz da kusana kadar bağırıp beraber 12 şiddetinde deprem yaratmazmıyız? :twisted: Furkan'a da selam söyle :D

bu arada ''konur_metalcisi'' seni bir yerden çıkartıcam ama nerden? :roll:

Flaş Haber!!!!!

Evet sayın arakadaşlar biraz önce şok bir haber aldım hemen ileteyim:

Davulcumuz Emre bize haber vermeden İNGİLTERE' YE master yapmaya gitmiş. Öğrendiğime göre yılbaşında belki bir ara uğrarmış buralara. Fakat bu haberi ne yazık ki kendisinden değil ona yakın kimselerden aldım.

Emre'nin Djinn Stylo' daki görevi şu dakika itibariyle sona ermiştir. Kendisine hayatta başarılar.

Yanii!!!

DJINN STYLO DAVULCU ARIYOR!!!!

İlgilenenlere duyurulur!!!!

OFFFF OFF OFFF çok talihsiz bir gelişmedir bu!! Herşey 'tam zamanında' mı olmak zorundadır böyle!!! Anlayamam ben bu işleri!! Neyse umarım aradıgınız davulcuyu bulursunuz arkadaşlar!! İşte şimdi tam destek modundayızz!!! Elimizden gelebilcek birşeyler olursa haberimiz olsun arkadaşlar!!! Saygı ve hürmetler!!

Kesinlikle (umarım!!!) geçerli bir açıklaması vardır.En azından gruptan ayrılacağını söylemeliydi ETİK açıdan !!! Bizde yeni bir davulcu arardık.Hiçbirimiz patavatsız 15 yaşındaki çocuklar değiliz sonuçta.Hiçkimsenin bir başkası üzerinde bu tip bir hakkının olduğuna inanmıyorum...
Eğer bu yaptığını ERDEM olarak görüyorsa hakikaten ÇOK OLGUN bir insanmış derim ben!! Neyse tartışmak yersiz

Bu arada son dakika haberi bu ay içinde tam tarihi belli olmayan bir saklıkent konserimiz var.(KAOS)

BAŞ SAÐLIÐI dilekleri için Öner,Ergün,Hikmet hepinize teşekkürler :D

neyseki bu kötü haberden sonra sevindirici haber aldık... tekrar baş sağlığı dilerim ve konserin tarihi belli oluduğunda haber verirseniz sevinirim...ama ay olarak biraz kötü olmuş. artık RAMAZANA özel bi şarkı yaparsınız :roll: :roll: :roll:

Evren şu an itibari ile istanbul' dayım ama çarşamba kuşadasına gidiyorum ordan 1 hafta ege turu yapacağız :(
Umarım kısa zamanda D.S. kendine yakışan davulcuyu bulur....

(bu arada zaman belliyse hafta sonu konserler için destek vermeye gelirim zaten kasım ayı çoğunlukla ankarada geçecek)

Ben senin dediğinden bir şey anlamadım ki?

Yahu arkadaş bir grubun bütün davulcuları ya istanbula ya da ingiltereye gider mi? Alıyorlar tabi fikirleri sonra hop ver elini Avrupa he he...

Neyse şaka bir yana saol arkadaş Ankara' ya dönmek için nasıl uğraştığının haberini alıyorum. Şimdilik program belli değil Saklıkent şu şu olacak hazırlanın dedi derdimiz o yani.

gözler İNSAN'DAN CİN'E dönmeye başladı.....kan dolaşmaya başladı .....kıpırtılar başladı......yeniden uyanış başladı......makine yeniden çalışmaya başladı....hiç bitmeyecek......

Geri