Djinn Stylo (Alternative Metal) - Ankara

Eveet sonunda şeytanın bacağını kırıp foruma girip aranıza geldimm...!! OHH bea!

abi ilk başta acayip mutluyum,grup tam performans ilerlemeye başladıı.. vee hepimizin arasındaki sinerji muhabbeti de cabası yani grupta aktif olarak görev alıyım ya da almıyım.. bi ,birlik bi enerji hissediyorum!!! abi hele MONALİSA koparıyo beni, felaket bi şarkı yaa ciddi evde playliste atıp bi sigara yakıp böle anlıyın işte ya efkar muhabbeti.... :D abi yıkın şu ankarayı sabırsızlanıyoruzzz!!
selamlar saygılar herkese... (ha bu arada tolga ne zaman nargile muhabbeti yapıoz :LOL: )

hele hele resimler eklenmiş...tunacığım gelmiş.olm tuna avatar manyak ötesi olmuş laaaayn :D

bu arada emre hoşgeldin hoca :D

bana bakın bu grubun kordınatoru benım ve benım asabımı bozmayın. yoksa yenı planları acıklarım burdan ona gore. bakarsınız bırılerı bızı dınler falan olan olur ondan sonra. arkdaslr sıkı gelıyoruz sıkı hemde cok sıkı. sıte ıle ılgılı calısmalar devam edıyor. yakında devreye gırecek ınsallah. dıger taraftan organızasyon çlışmaları ve cesıtlı ataklar devam edıyo duyurulur

slmlarrr herkese!!! naslınız evren abi tolga abi ( tolga abimiz gerçi pek girmiyo ama nys :D )

Abi naıl gidiyoo çalışmalar? o gün emre gelmemiş güzide arkdaşımız geçmiş davula hadi buna kopmadımda, adam bi de üstüne vokal yapmış keşke gelseydim yaa temiz kopardım yani eheheeehe lan ceyann!!! nys :LOL:
umarım kıa zamanda bi konser olayı olurr ya şçle bi kulağımızın pasını atarız! dört gözle 8O bekliyorum...!!!

hosting ? çakal seni :evil:

ben hazırlıyım sen bana ver hosting ücretini :D

İNŞAAT VE BİNA İÇ VE DIŞ MALZEMELERİ işleri için YANKI YAPI PEYZAJ MÜHENDİSLİK KİMYA SAN. VE TİC. LTD .ŞTİ

reklam bile yaptım tolga.saygılar

Sen siteyi yanlış anlamışsın.Biz Çayyolunda 4 blokluk bir site yapıyoruz.Onun hosting ücretini istedik biz. Demir çimento parası falan...

grup içindeki uyumun had safhada olmasından olsa gerek, sahne performansınız ve profluğu katlamış boyuttaki kendinize özgü olan kusursuz yorumunuza hayran kaldım..

Bilmiyorum ama 'djinn stylo!' çığır açacak kadar sıkı bir sound ve performansa sahip..
Bir daha djinn stylo çığlıklarıyla dolu bir sahne görülmese dahi, çok güçlü bir slogan gibi anılacağınızı asla unutmayın.

en yakın konserde görüşmek üzere..

www.balacktooth.leetranos.com

BEKLERİZ kardeşler..........

adamım bu aralar görüşemiyoruz çalışmalar nasıl?
Bu arada konser tarihi belli oldu 15 MAYIS PAZAR saat 15.30 afişler falan asılmaya başlanmış FT organizaston ve ZOO soun'un birlikteliğinden doğan HEFTY GİGS kONSERLEr serisi olarak başladı bu iş şimdilik devamı bir aksilik olmazsa her ay devam edecek.Şimdiden bir çok grup başvurmuş ilki tarz olarak biraz daha sert ancak başvuru çok olduğu için her tarz grupla düzenlenecek ve bizde sizinle tekrar aynı sahneyi paylaşıcaz .............
Konsere bekliyoruz .Zannedersem organizasyonun kalitesi planlara göre artacak ve daha iyi yerlerde daha çok kitleye karşı iyi sound lar la sunulacak....

downender umarım beraber aynı sahnede düet lere devam ederiz
sitenizi de gördüm harika olmuş. :evil:

i m da hate machineeeeeee and i m da brain damage

Alc43Vol demiş ki:
anlam veremedim bi sarki dinledim studyoda yaaaaaa ya ya ya yaaaa!!! gibi birseydi elbette bir tat almadim..

Anlayabildiğin müzik türünü ne yazık ki bilmiyorum. Anlayabilmek ve tat alabilmek için Djinn Stylo ses sistemini zorlarken içeride olmak gerekiyor.
Ayrıca dinlediği gruba çamur atmak ancak yeni yetme liseli metalcilerin olayıdır ki senin davulcu olduğun anlaşılıyor. İlle de tat alacağım diyorsan bekleriz. Kulakların için pamuk getirmeyi unutma!!!

brainstylo demiş ki:
Alc43Vol demiş ki:
anlam veremedim bi sarki dinledim studyoda yaaaaaa ya ya ya yaaaa!!! gibi birseydi elbette bir tat almadim..

Anlayabildiğin müzik türünü ne yazık ki bilmiyorum. Anlayabilmek ve tat alabilmek için Djinn Stylo ses sistemini zorlarken içeride olmak gerekiyor.
Ayrıca dinlediği gruba çamur atmak ancak yeni yetme liseli metalcilerin olayıdır ki senin davulcu olduğun anlaşılıyor. İlle de tat alacağım diyorsan bekleriz. Kulakların için pamuk getirmeyi unutma!!!

We Love you Brainstylooooooo :twisted:

Geri