Djinn Stylo (Alternative Metal) - Ankara

Alc43Vol demiş ki:
Evet davulcuyum ama kucuk bi kac hatan var abi,abi diyorum benden buyuksun
emin ol senin ses sistemini zorladigin kadar bizde zorluoruz
ha sunu kesinlikle ve net bi sekilde soyliyim yeni yetme bir metalci degilim djinn stylo nun davulcusuna ders verebilcek kadar bir davulcuyum bunu bilmeni istedim abi sadece yani ben b.. atmiyorum 100000lerce grup dinlemisimdir yerli yabanci hardcore metal cart curt buna da emin ol abi ama sen bana b.. atiyosun ama attigin o b..lar cok yersiz cunku dediklerinin hic biri tutmadi saygilar kolay gelsin :)

arkadaşlar gerginlik yaratmaya gerek yok kesinlikle yıkıcı değil yapıcı olmalıyız ve hepimiz aynı işi yapıyoruz...eren kardeşim senin kullandığın üslup yanlış sadece. bunu belirtmek isterim.bu forumdaki insanların yaş seviyesi senin yaş seviyenin biraz daha üstündedir.bu yüzden bu kadar tepki aldın belkide.onun için yorum yaparken daha dikkatli ol.burda kimsenin kaç grup dinlediğini yada kimin daha iyi davulcu olduğunu tartışmak aptalcadır ve SON DERECE BAŞARISIZ bir yorumdur!!!her zaman seviyeni koru tavsiyem budur.başarılar...

ya neler olmuş ne muhabbetler dönmüş burda çoluk çocuk girmiş laf söyler olmuş, şunu sölemek isterim; bu gruba iyisi ile kötüsü ile(konser izleyicisi, gelip böle studyoya şarkının bi kızmını duyup aptal saptal eleiştirenler hariç) en objektif eleştirileri bu şarkıları belli bi zamandan beri dinleyenler yapar; yok öle gelip şarkının bi kaç saniyesini duyup.... nys yaa!!

Züper yaaa O.D.T.ü' de gelip kendimizden geçcez, süper olcak şimdiden böle hayalleri kurmaya başladım, şarkıları böle bağıra bağıra en önde sölediğimi, op anda cey le göz göze gelişlerimiz, grupla flnn... deli ötesi olcak... ewet gün saymaya başlayabilirim ki ben djinnstylo' nun bundan önceki konserine gidememiştim...

Emre bu arada elemana iyi giydirmişsin :) haketmiş ......

Son olarak altın heryerde her şekilde altındır...

Tamam millet olayı kapatalım. Yeter sıkıldım. Emre de cevabını verdi. Olay tamamdır. Siz toplanıp konsere gelin kopun zıplayın ya yayayayaaaaa yayaya diye bağırın. SEE Mona LISA deyin eğlenin canlarım benim.

dlynch, anlayisindan dolayi tesekkur ediyorum sadece bana yersiz bir elestiri yapildi (yeni yetme cart curt) orda tepki verdim...Ama bana verilen tepki hakaretti grubun yas ortalamasi buyuk ama muzik konusunda konusurken anlamsiz hakaretlere girecek kadar seviyesiz sanirim...O hakarete bende hakaretle cevap verebilirdim ama buyuklugun nasil olmasi gerektigini gostermeye calistim umarim anlamissinizdir ayrica evet dedigin gibi hepimiz ayni isi yapiyoruz ayni ortamdayiz ayni studyodayiz cart curt ama davulcunuz cok terbiyesiz ve seviyesiz biriymis bunu anladim bir gun zooda konusuruz bunlari...

odtü mt ye djinnstyloya olan pohpohundan dolayı teşekkür ediyorum :D umarız herşey çok güzel olacak :twisted:

POGO AND JUMP İN DA AİR FOREVER

AnkaraCats_55 demiş ki:
ilk msjda system of a down ve korndan bahsetmiş brainstylo kardeşimiz bi hard-core kokusu mu aldım ne :D süper walla böyle hard-core grupları türesin daha hard-core hep hard-core :D artık slipknot çalmak istiyoruz ya, gruplar çoğalsın ki insanlar bu tarzı dinlesin daha çok seyirci olsun daha çok zıplayalım daha çok pogo yapalım daha çok kafa sallayalım :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead :metalhead

Hard-Core kardeşliği :twisted: :twisted: bizim programada beklerim...

hoca eyvallah sarfettiğin güzel sözler için :D ağzından bal damlamış :)
13 mayıs cuma odtü ye bekleriz :twisted:

hardcore...yaptığımız en iyi iş...(brainstylo arağı hah hah)

ODTU MT bize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Sizi yine sahnede görmek isteriz. Umarım beklentilerinizin üstünde bir şenlik olur.

Geri