Djinn Stylo (Alternative Metal) - Ankara

TobidyouFarewell demiş ki:
Alc43Vol salla ya ne kasıon ... adam olsa zaten yaşa gore yorum yapmaz...

...

eueueueueueueu sayın sevgili kardeşim yaşa göre yorum yapma muhabbeti değil.ben EREN kardeşimize gayet ılımlı bi şekilde yaklaştım.sadece yaş seviyesinin konumunu belirttim..ama sen iyi okuyamamışsın herhalde!!!.senden şu ADAM OLSA ZATEN YAŞA GÖRE YORUM YAPMAZ cümlesini değiştirmeni rica edicem!! seviyeni düşürmemenide söylemeden edemiycem.çünkü ben seviyemi düşürmüyorum.eğer düşürürsem iyi olmaz!!

Her neyse, sonunda Ankara Magazinin Mayıs sayısını edindim. Fotoğraflar ve röportaj çok güzel. Valla ne diyeyim size de göstereceğim artık.

Sayın Abdurahman ANTAKYALI her şey için çok teşekkürler.

Ya arkadaş bu tartışmaya bir son vermek gerekiyor. Bu kadar yeter. En azından bizden kimsenin çıkış yapmasını istemiyorum. İşimize bakalım huzurumuzu bozmayalım.

şarkının ismi trojen olmuş, güzel olmuş... O.D.T.Ü umuyorum ki çok iyi olcak şarkıların çoğunu türkçe sölicekmiş galiba cekuuuu!!! değişik olcak biraz, hep ingilizcesine alışık olduğumuz için...

3' er saatlik studyolar almışsınız Allah güç kuvvet versin hepinize... :D

Re: Djinn Stylo Ankara Magazine dergisinde

fotogrock demiş ki:
FotogROCK projesi ile ilgili Ankara Magazine dergisi Mayis 2005 sayisinda genis bir roportaj yayinladi. Roportajda Djinn Stylo grubunun Zoo Studyo'da cektigim bir fotografi da yer aldi.
Valla ne diyeyim, fena da kullanmamislar fotografi...

Abdurrahman bey gerçekten bize gösterdiğiniz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz.

evet ben muzikle ilgili yorum yaptim davulcunuzun nasil caldigiyla ilgili gayet gercekci ve objektif sekilde davulunuz (22) senin a...ni falan diyip komik duruma dustu sence hangisi seviyeli hangisi seviyesiz niye insanlar elestiri kaldiramaz anlamiyorum madem o kadar iyi calsin gorelim degil mi ben onun davul calisini elestirdim o cocuk gibi senin a...ni cart curt bi de koca koca abiler olacaksiniz ha...

mystery_machine demiş ki:
Her gün kafamın içinde ' no need to argue I pay my due' ve ' do you hear me mumy' ....

kardeşiiimmm saol ya cidden...desteğini hiç bi zaman esirgemediğin ve yakın alakandan dolayı . odtüde seni en önde görceğimden eminim kardeş :)

Beni de gorursunuz bi gun zoo'da cok merak ediyosaniz sorun zoo'dan birine falan kulhanbeylik yapmaya luzum yok seviyesiz diyorsaniz cocuk gibi kufur etmek yerine sessiz kalin bence bu daha seviyeli bir hareket olur...

abi yorum ve tartısmaları okuyamadım ve yarın okicam.. ama djinn stylo nun sound veya grup elemanlarının kişiliklerine bişiler diyen varsa kendilerinide görelim buyrun arenaya. valla ben böyle dedim ama djinn herkesi kendi arenasına kabul edermi bilmiyorum daha doğrusu herkesi polemiğe kabul edecek kdr kayla alırmı bilmiyorum.. bu onların kararı ......................
yanındayız djinnnnnn stylooooooooooo
alkış *ŞAK ŞAK ŞAK ŞAK*****

Alc43Vol demiş ki:
Beni de gorursunuz bi gun zoo'da cok merak ediyosaniz sorun zoo'dan birine falan kulhanbeylik yapmaya luzum yok seviyesiz diyorsaniz cocuk gibi kufur etmek yerine sessiz kalin bence bu daha seviyeli bir hareket olur...

dostum bak bu muhabbeti fazla ilerletme bence yoksa koca koca abilerin seni güzel bi çırpmayı düşünüyolar yani sağlığının iyi olup müzik hayatına devam etmek istiyosan çeneni tut başka sayfalarda eleştirilerini kullan... derim sana !!! şimdi tutup da bana da böle aptal saptal şeyler yazacaksan yani... artık bilemem.... eleştirme hiç bişi deme tek kelime cvp atma bütün herkesin max. mu dolamaya başladıı bence.... yani senin açından iyi olurrr... :D :D :D :D

pisliğin sonu yok dedim hala anlamadın
ders veririm diye bi eleştri olmaz böle dersen sonucuna katlanırsın

kötü bulaştın bak çıkamıyorsun hatalısın ve de avamsın

Geri