Sahte Gitarlar

ilan gitar ilanı değil ama manyetik sahte

Örnek teşkil etmesi için gerçeği aşağıdaki gibidir. Seri no falan yazmalı.

square_IMG_20221205_221929.jpg

ilan gitar ilanı değil ama manyetik sahte

İlan sahibiyle konuştum, hatta kendisine manyetiğin üretildiği ülkenin "America" değil "United States of America" olduğunu da belirttim. Orijinalliğinden emin olup olmadığını sordum. Toptancıdan aldığını, orijinal olduğunu, kutusunu kendisini açtığını söyledi. Kutusunun görselini rica ettim. "benimkisi çakma dandik haklısın orjinal bulup alabilirsin" dedi. Teşekkür edip ayrıldım.

Bağlamacıymış bir de, ama söylemesem de anlaşılırdı muhtemelen.

İlan sahibiyle konuştum, hatta kendisine manyetiğin üretildiği ülkenin "America" değil "United States of America" olduğunu da belirttim. Orijinalliğinden emin olup olmadığını sordum. Toptancıdan aldığını, orijinal olduğunu, kutusunu kendisini açtığını söyledi. Kutusunun görselini rica ettim. "benimkisi çakma dandik haklısın orjinal bulup alabilirsin" dedi. Teşekkür edip ayrıldım.

Made in Hamariga...
Manyetiğin çakmasını yapıp da işin yazı kısmını beceremeyen o kafa var ya... İşte onun psikolojisi beni benden alıyor 🤣
Not: "Böyle bir film yok muydu sanki" dedim. Varmış. Made in America. Konusu da, babasının sperm donörü olduğunu ve üstelik de beyaz olduğunu öğrenen bir siyah kadının hikayesi.
Anlamadığım şey, kadını Whoopi Goldberg oynamış. Bu çakma manyetiğin yazısı kadar inandırıcı en fazla yani. O nasıl melez ayol? Annesi kimdi peki? Petrol filan mı?
"Made in America" ibaresinin forum kapsamında artık "çakma" anlamında kullanılmasını öneriyorum.

Seymour Duncan'larin arkasında,"made in America" yazar ama bu yazi metal plakaya baskı halinde oluyor. Aliexpressin çakma manyetikleri bunlar.

Konsantre pişkinlik.
Seymour Duncan'ın adamın ismi olduğunu öğrendiğim zaman dumur olmuştum.
"Merhaba. Ben Duncan. Seymour Duncan"
Kültür emperyalizmi enteresan bir hadise. Şimdi bizimki burada Yusuf Mahmut Tuncer diye marka kursa karizmatik gelmiyor. Yu-Ma-Tu demesi lazım.
Kartal Makarnaları'nın Pastavilla hikayesi gibi.
Saynur Dandun® olur sanki ama. Yani ne bileyim, bööyle bir vibe var yani...

Son düzenleme:
Konsantre pişkinlik.
Seymour Duncan'ın adamın ismi olduğunu öğrendiğim zaman dumur olmuştum.
"Merhaba. Ben Duncan. Seymour Duncan"
Kültür emperyalizmi enteresan bir hadise. Şimdi bizimki burada Yusuf Mahmut Tuncer diye marka kursa karizmatik gelmiyor. Yu-Ma-Tu demesi lazım.
Kartal Makarnaları'nın Pastavilla hikayesi gibi.
Saynur Dandun® olur sanki ama. Yani ne bileyim, bööyle bir vibe var yani...
bir de radüs mobilya görmüştüm. lan bu bizim gitardaki radius mu yazmaya çalışmış da isim hakkından alamış sandım ve ablam konuya açıklık getirdi. yahu rıdvan ve üstün ustalardır sahipleri dedi. işte o an ayrıntılarda boğulduğumu farkettim.

bir de radüs mobilya görmüştüm. lan bu bizim gitardaki radius mu yazmaya çalışmış da isim hakkından alamış sandım ve ablam konuya açıklık getirdi. yahu rıdvan ve üstün ustalardır sahipleri dedi. işte o an ayrıntılarda boğulduğumu farkettim.
Ooo. RadÜs. Radikal Üstünlük onun esası.
Cem Yılmaz şikayet ediyordu bir ara, "herkes espri yapıyor" diye. Şu ara beni görmesin-duymasın 🤣

Geri